Antoni Pawlicki świętuje urodziny. Poszedł w tany. Z żoną? A skąd. Wywijał ze znaną blondynką

Mówi się, że czterdziestka to wiek przełomowy w życiu mężczyzny. Antoni Pawlicki właśnie celebrował okrągłe urodziny. Na spontanicznym wyjściu ze znajomymi porwał do tańca koleżankę z pracy. Doskonale ją znacie.

22 października Antoni Pawlicki świętował swoje 40. urodziny. Polski aktor ten wyjątkowy wieczór spędził w gronie bliskich znajomych. W mediach społecznościowych udostępnił nagranie, na którym można zauważyć, jak poszedł w tan z pewną tajemniczą blondynką. Wszystko w rytm przeboju Andrzeja Rosiewicza z kultowego serialu "Czterdziestolatek". 

Zobacz wideo Aldona Orman o romansie w "Klanie". "Zawrzało w nowych wątkach"

Pawlicki celebruje 40. urodziny. Poszedł w tany z Barbarą Kurdej-Szatan

Antoni Pawlicki od 2018 roku jest mężem aktorki Agnieszki Więdłochy. Uchodzą za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. To jednak nie żona towarzyszyła aktorowi podczas urodzinowego tańca. Okazuje się, że celebrował razem z Barbarą Kurdej-Szatan. "Świętowanie urodzin. W najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczałem, że w swoje czterdzieste urodziny będę tańczył z olśniewającą Barbarą Kurdej-Szatan" - napisał Antoni Pawlicki. Wszystko zarejestrował Artur Barciś, który także był częścią towarzyskiego wypadu. Pod urodzinowym postem na Instagramie pojawiło się wiele życzeń od fanów i kolegów z branży. "Stówka piękny człowieku" - napisał Piotr Stramowski. "Witaj. Niech się dzieje" - dodał Maciej Zakościelny. "W pracy, nie w pracy, urodziny uczcić trzeba!" - napisała pod postem sama Kurdej-Szatan.

Na Instagramie aktora pojawiły się aż dwa posty z okazji urodzin aktora. Wraz z ekipą spektaklu "Porwanie" świętował w Toruniu. Widać, że wszyscy świetnie się bawili, a wieczór z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Zdjęcia Antoniego Pawlickiego możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

Antoni Pawlicki zaczynał wcześnie. Dziś jest jednym z popularniejszych aktorów

Antoni Pawlicki to aktor, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. W wieku 40 lat ma na koncie role w superprodukcjach. W jego filmografii znaleźć można aż 43 pozycje. Wśród nich: "Czas honoru", "Katyń", "W rytmie serca" czy "Na dobre i na złe". Zaczynał wcześnie, bo już w wieku 14 lat. Pojawił się wówczas jako uczeń z LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera w telenoweli TVP1 "Klan". Jeszcze w trakcie studiów aktorskich zadebiutował na kinowym ekranie w głównej roli jako 19-letni Ślązak Wojtek w dramacie Sławomira Fabickiego Z odzysku (2006), za którą został uhonorowany nagrodą za debiut aktorski w głównej roli męskiej na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA