Caroline Derpieński pokazała, "jak mieszka". Szkoda tylko, że to... hotel w Warszawie

W zwiastunie odcinka "Damy i wieśniaczki" z udziałem Caroline Derpieński widzimy, jak celebrytka oprowadza widzów po wnętrzach, w których aktualnie mieszka. Szkoda tylko, że to jeden z warszawskich hoteli.

4 października na antenę TTV ma trafić premierowy odcinek programu "Damy i wieśniaczki" z udziałem Caroline Derpieński. Idea formatu polega na tym, że zarówno "dama", jak i "wieśniaczka" mają sobie udostępnić mieszkania, przeprowadzając się na czas realizacji show do nowego dla nich miejsca. Z krótkiej zapowiedzi odcinka programu wynika jednak, że Derpieński zaprosiła swoją konkurentkę do zamieszkania w... hotelu.

Zobacz wideo "Żony Warszawy" to ustawka? Jedna z nich nie ma złudzeń

"Damy i wieśniaczki". Caroline Derpieński pokazała, "jak mieszka". To hotel w Warszawie

W krótkim zwiastunie odcinka "Dam i wieśniaczek" widzimy Caroline Derpieński, która oprowadza widzów po luksusowym salonie i garderobie obfitującej w najdroższe torebki i szykowne ubrania. Na którymś z kadrów widzimy nawet wiszący na ścianie portret celebrytki, który dumnie pokazuje widzom TTV. Choć nie wiemy jeszcze, w jaki sposób Derpieński te wnętrza przedstawia, warto zauważyć, że w rzeczywistości można je wynająć w warszawskim hotelu pięciogwiazdkowym. Cena apartamentu za noc oscyluje między 1500 PLN a 2500 PLN. Odcinek programu "Damy i wieśniaczki" z Caroline Derpieński zostanie wyemitowany w środę 4 października o godzinie 22.00 na antenie TTV. Więcej zdjęć lokum z programu znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Hotel InterContinental WarszawaHotel InterContinental Warszawa fot. screen - Booking.com

To nie pierwszy raz, kiedy Caroline Derpieński zaprasza kamery do wynajętego loku

Odpowiedź na pytanie, jak mieszka Caroline Derpieński, wciąż pozostaje zagadką. Przypominamy, że miłośniczką luksusu z Białegostoku jakiś czas temu zainteresował się Brian Cox. Aktor znany m.in. z serialu "Sukcesja" odwiedził ją na potrzeby swojego programu w iście królewskiej posiadłości. Przed wejściem do dużej willi zauważył dwa pojazdy - ferrari i lamborghini. Następnie został przywitany przez influencerkę, która zaczęła opowiadać o swoim bajecznym życiu w Miami. Kiedy prowadzący zaczął dopytywać o szczegóły związane z posiadłością, szybko wyszło na jaw, że została... wynajęta. "Mam kilka domów, ale ten akurat wynajęłam specjalnie na twój przyjazd" - wyznała z rozbrajającą szczerością celebrytka. Ten fakt rozbawił prowadzącego. Pokusił się o komentarz: "Caroline stworzyła sobie iluzję i w niej żyje". Wejdźcie tutaj, aby zobaczyć, w jakich warunkach urzęduje największa nemezis celebrytki, Aneta Glam.

Więcej o:
Copyright © Agora SA