Krychowiakowie mieszkają jak w pałacu. Tych wnętrz nie powstydziłby się Ludwik XIV

Paryski apartament Grzegorza i Celii Krychowiaków robi wrażenie. Para mieszka iście po królewsku.

Grzegorz Krychowiak ogłosił 26 września, że odchodzi z polskiej reprezentacji. W tle tej wiadomości media przypominają ciekawostki z życia piłkarza. Sportowiec jest w związku małżeńskim z Celią Krychowiak (dawniej Jaunat), którą poślubił w 2019 roku po kilku latach związku. Piłkarz i modelka mają na własność kilka posiadłości. Jedno z mieszkań znajduje się w Paryżu i zostało urządzone iście po królewsku - nie brakuje tu kryształów, złota czy marmurów. Grzegorz i Celia Krychowiakowie mieszkają jak w pałacu.

Zobacz wideo Marcin Tyszka urządził dom Wieniawie. Nie tylko

Grzegorza Krychowiaka rzadko pokazuje kadry z domu. Co innego Celia Januat

Paryski apartament Krychowiaków ocieka luksusem i stylowym wystrojem. Choć piłkarz obecnie reprezentuje drużynę Al-Shabab FC w Rijadzie, to właśnie Paryż jest jego głównym miejscem zamieszkania. Mimo że na Instagramie Krychowiaka trudno znaleźć bardziej prywatne kadry z jego codzienności, Celia często eksponuje wnętrza domu, które stanowią idealne tło dla jej modowych kreacji.

 

Krychowiakowie mieszkają jak Ludwik XIV

Jaki styl dominuje w domu Krychowiaków? W mieszkaniu w Paryżu panuje królewski wystrój w stylu Ludwika XIV, który przeplatany jest z nowoczesnymi akcentami. Ściany zdobią sztukaterie, a kominek z marmuru, nad którym wisi ogromne złote lustro, przypomina wnętrza królewskie w Wersalu. W salonie widzimy designerską sofę. Nieodłączną częścią wystroju są marmurowe elementy, takie jak duży stół z czarnego kamienia czy mniejsze kawowe stoliczki z biało-czarnej skały metamorficznej. 

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak - salonCelia Jaunat i Grzegorz Krychowiak - salon Fot. Celia Jaunat / Instagram

Spójrzcie tylko nad żyrandol w salonie Grzegorza Krychowiaka

Najbardziej imponującym elementem salonu jest żyrandol, składający się z setek starannie splecionych kryształków, pięknie rozpraszających światło. Warto zaznaczyć, że taki rodzaj oświetlenia nie jest obecny tylko w głównym pomieszczeniu. Na jednym ze zdjęć można zauważyć, że podobny lampa została zawieszona także w korytarzu. Nie ma wątpliwości, że piłkarz i jego partnerka kochają luksus. Zdjęcia wnętrza można zobaczyć w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.