"Żona Warszawy" ma swoje zdanie o stylu Lewandowskiej. Wrońska zwraca uwagę na jedno [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zapytaliśmy Annę Wrońską - modową ekspertkę i uczestniczkę "Żon Warszawy" - o styl Anny Lewandowskiej. Zwróciła uwagę na jedną rzecz.

Anna Wrońska to jedna z uczestniczek programu "Żony Warszawy", których losy możemy śledzić na antenie Polsatu. Bohaterka programu od 15 lat rozwija karierę w branży mody luksusowej i w przeszłości pracowała dla takich marek, jak Versace czy Armani. Ekspertka jest obecnie dyrektorką PR domu ekskluzywnego handlowego Vitkac w Warszawie. Z racji na jej doświadczenie, postanowiliśmy ją spytać, co myśli o stylu ubierania jednej z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce - Anny Lewandowskiej

"Żona Warszawy" oceniła styl Lewandowskiej. Anna Wrońska docenia jedną rzecz

"Znam jej stylistkę Karlę Gruszecką i Ania stara się podążać za trendami mody, nosi dużo (ubrań - red.) niszowych projektantów. Ostatnio zauważyłam też u niej takie mniejsze polskie marki. To fajne, że wspiera lokalny biznes, chodzi na pokazy mody. Mnie się podoba styl Ani" - oceniła dla Plotka Anna Wrońska. Jako przykład podała stylizację polskiej niszowej firmy, którą Lewandowska założyła na event marki Armani w Wenecji. Całą wypowiedź Anny Wrońskiej znajdziecie poniżej.

Zobacz wideo "Żona Warszawy" oceniła styl Lewandowskiej. Anna Wrońska zwraca uwagę na jedno

To ona ubiera Annę Lewandowską. Kim jest Karla Gruszecka?

Anna Lewandowska przez wielu Polaków uważana jest za ikonę stylu. Za jej starannie dobranymi stylizacjami stoi Karla Gruszecka, która uważana jest za jedną z najlepszych polskich stylistek. Przez ostatnie lata pracowała z magazynem "Vogue", a wcześniej przez kilkanaście lat związana była ze światem show-biznesu. Gruszecka powadzi prężną działalność w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie jej modowe poczynania śledzi prawie 70 tys. użytkowników. Obecnie współpraca z Lewandowskimi pochłania jej najwięcej czasu i uwagi. Stylizacje dla pary tworzy od pięciu lat.

 

"Myślę, że Ania z Robertem są najlepszą polską wizytówką na świecie. Pracuje się z nimi doskonale. Nigdy nie narzekam na brak wrażeń, ale uważam, że jest to współpraca na poziomie światowym" - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd. W tej samej rozmowie Karla Gruszecka przyznała, że ich relacja wyszła już poza jedynie strefę zawodową. Zdradziła, jakimi ludźmi są prywatnie. "Są naprawę rodzinni, świetni. Tak naprawdę można powiedzieć, że się mocno kolegujemy. To już nie jest dla mnie praca, tylko czysta przyjemność" - dodała.

Więcej o: