Agata Duda poznała hollywoodzkiego aktora! Patrzymy na garsonkę w krzykliwym kolorze

Agata Duda przebywa w Stanach Zjednoczonych u boku męża. Ostatnio udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać znanego aktora.

Pierwsza dama RP Agata Duda obecnie przebywa z mężem w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkała się m.in. z żoną prezydenta Stanów Zjednoczonych - Jill Biden. Wiemy, że wzięła udział w zorganizowanym przez UNICEF spotkaniu, podczas którego dyskutowano o prawach dzieci. Oprócz pierwszej damy Stanów Zjednoczonych towarzyszyły jej królowa Belgów Matylda, królowa Jordanii Ranii i zastępczyni sekretarza generalnego ONZ - Aminy J. Mohammed. Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widzimy także znanego aktora.

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska nie jest zachwycona stylem Agaty Dudy

Agata Duda na zdjęciu z hollywoodzkim aktorem. Patrzcie na tę garsonkę

"Organizatorzy postawili sobie za cel przede wszystkim zwrócenie uwagi na prawa i dobro dzieci. (...) Wydarzenie było także wyrazem uznania dla osiągnięć w zakresie praw dziecka. Przedstawiono konkretne rozwiązania umożliwiające osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju - z dziećmi i dla dzieci" - czytamy na Instagramie Agaty Dudy. Na jednym ze zdjęć widzimy w tle Orlanda Blooma - aktora doskonale znanego z takich produkcji jak "Troja", "Władca Pierścieni" czy "Piraci z Karaibów". Bloom został Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF w październiku 2009 roku, co tłumaczy jego udział w wydarzeniu organizacji. Duda na tę okazję wybrała garsonkę w dość krzykliwym kolorze pomarańczu wchodzącego w róż.

 

Agata Duda do Stanów Zjednoczonych wzięła najlepsze rzeczy z garderoby. Na dobre i na złe

Andrzej i Agata Dudowie rozpoczęli swoją pięciodniową wizytę w Stanach Zjednoczonych 16 września. Podczas dotychczasowych spotkań pierwsza dama RP pojawiła się już w kilku kreacjach. Na podróż samolotem do USA wybrała różową marynarkę, białe spodnie, a do całości dopasowała długie szpilki. Wchodząc na pokład, trzymała w ręce kopertówkę. Jak lotniskowy styl został oceniony przez stylistę gwiazd? "Dawno tak dobrze nie wyglądała. Widać, że jej ubrania są szyte na miarę (...). Są świetnie skrojone, a sylwetkę podkreślają modne w tym sezonie poduszki na ramiona. Mnie najbardziej podoba się ta piękna, różowa marynarka, którą połączyła z białymi spodniami i topem oraz świetnie dobranymi butami. Ta stylizacja jest bardzo prezydencka i dostojna, taka królewska" - powiedział Jarosław Szado w rozmowie z "Faktem". Zobaczcie inne stylizacje Dudy pod tym adresem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.