Książę Harry bawił się na koncercie Beyonce, ale minę miał nietęgą. Ekspertka podejrzewa, co go trapi

1 września 2023 roku Beyonce występowała w pobliżu Los Angeles. Wśród fanów obecnych na koncercie widać było księcia Harry'ego wraz żoną. Syn króla Karola III nie był w imprezowym nastroju tego dnia, co dostrzegła ekspertka od mowy ciała.

W mediach głośno o rzekomym kryzysie w związku znanego duetu - księcia Harry'ego i Meghan Markle. Plotki podsyciły ostatnie obserwacje pary, która pojawiła się na koncercie Beyonce w Inglewood. Po fotografiach znanego duetu można dostrzec, że Meghan Markle czerpała więcej radości z wydarzenia niż jej mąż. Książę Harry wydawał się być znudzony i przygnębiony tego dnia. Ekspertka od mowy ciała w rozmowie z The Mirror podzieliła się swoimi wnioskami na temat jego postawy.

Zobacz wideo Książę Harry polskiego lektorstwa

Dlaczego książę Harry był zaniepokojony podczas koncertu Beyonce? Przed nim ważne wydarzenie

Judi James, ekspertka od mowy ciała przyznała, że syn króla Karola III "wygląda czasami na człowieka, który ma dużo na głowie". Podczas koncertu widać było wyraźne zaniepokojenie na jego twarzy. Ponadto ekspertka dodała ekspertka stwierdziła, że zachowanie księcia Harry'ego było dość skrajne - od radości po smutek. Markle z radością przeżywała występ Beyonce, śpiewając i tańcząc w rytm piosenek, zaś jej mąż nie był aż tak bardzo zaangażowany w to wydarzenie. Jaki może być powód takiego zachowania? Ekspertka ma pewną teorię.

Czasami się uśmiecha, ale w innych momentach wygląda na człowieka, który ma dużo na głowie, biorąc pod uwagę jego zbliżającą się podróż do Wielkiej Brytanii i organizację przez niego igrzysk Invictus Games - oceniła James. 

Meghan Markle musiała uspokajać swojego męża?

"Widzieliśmy już, jak Harry był niespokojny i spięty przed ważnym wydarzeniem. W rzeczywistości opowiadał Meghan, jak bardzo jest zdenerwowany przed [wydarzeniem w zeszłym roku], a także słyszeliśmy, jak go bardzo uspokajała" - relacjonuje ekspertka od mowy ciała podobną sytuację z życia znanej pary. James zauważyła teraz momenty, kiedy książę Harry uśmiechał się podczas koncertu - było tak chociażby podczas przytulania się z żoną. Ekspertka dodała jednak, że ten radosny wyraz twarzy nie trwał zbyt długo. Po zdjęcia księcia Harry'ego i Meghan Markle zapraszamy do galerii zdjęć. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.