Lewandowska dała w kość Kożuchowskiej na treningu. Tak aktorka wyglądała tuż po. "Hardcore"

Anna Lewandowska zabrała Małgorzatę Kożuchowską na trening i dała jej prawdziwy wycisk. Aktorka pokazała, jak wyglądała chwilę po. Widać, że była zadowolona.

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska obecnie przebywają w Wenecji, gdzie zostały zaproszone z ramienia marki kosmetycznej na tegoroczny festiwal filmowy. Dało im to okazję do spędzenia razem czasu, czym chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Były już poranne pozdrowienia, zdjęcia zza kulis wydarzenia, a teraz wybrały się na wspólny trening. Żona Roberta Lewandowskiego dała aktorce niezły wycisk. Tak wyglądała chwilę po zakończeniu ćwiczeń.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Małgorzata Kożuchowska ćwiczy z Anną Lewandowską

Małgorzata Kożuchowska skorzystała z okazji i dołączyła do Anny Lewandowskiej podczas treningu, czym z początku tajemniczo podzieliła się na InstaStories. Udostępniła ankietę, gdzie zapytała: "Dokąd idę?" i dała fanom możliwość wyboru trzech opcji - na basen, na trening czy na śniadanie. Szybko dowiedzieli się, jaka była prawda.

Hardcore. Ale "twardym trzeba być, a nie miętkim" - pisała Małgorzata Kożuchowska na InstaStories.

Małgorzata Kożuchowska na treningu z Anną LewandowskąMałgorzata Kożuchowska na treningu z Anną Lewandowską Instagram @annalewandowska

Relację udostępniła na swoim profilu Anna Lewandowska. Trenerka fitness pochwaliła koleżankę i przyznała, że bardzo dobrze sobie poradziła. "Twarda sztuka z Gosi" - zdradziła Anna Lewandowska. Zdjęcia z treningu Lewandowskiej i Kożuchowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Anna Lewandowska zaserwowała Małgorzacie Kożuchowskiej mocny trening 

Anna Lewandowska od czasu do czasu organizuje obozy sportowe, a także jest autorką aplikacji z planami treningowymi. Na InstaStories zdradziła, że podczas ćwiczeń z Małgorzatą Kożuchowską postawiła na bieg i lekkie obciążenia. "Workout done! (dop. red. pol. trening zakończony). Dzisiaj 45-minutowy trening z lekkim obciążeniem, a potem bieganie. Kocham ten stan potreningowy!" - podsumowała Anna Lewandowska.

Małgorzata Kożuchowska to nie jedyna celebrytka, która miała okazję ćwiczyć z Anna Lewandowską. Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek w rozmowie z Plotkiem wróciła wspomnieniami do jednego z obozu. Po powrocie była wykończona. "To jest niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie. Polecam każdej kobiecie myśli o czymś, co mogłaby zrobić dla siebie. [...] To, co jest najważniejsze w tym spotkaniu kilkudniowym to atmosfera, w której przebywasz. Przebywasz z dużą ilością dziewczyn, które przyjechały w dokładnie takim samym celu jak ty, które niezwykle się wspierają, które łączy to, że przechodzą przez ten bardzo trudny obóz, więc wszystkie wyjeżdżamy stamtąd zmordowane fizycznie, ale bardzo podbudowane psychicznie."

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.