Paulina Koziejowska była z Jackiem Borkowskim. Po latach ujawniła takie wieści o ich relacji [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Koziejowska zanim poznała Macieja Orłosia spotykała się z Jackiem Borkowskim. Niestety, ich romans trwał tylko trzy miesiące. Jak dziś wyglądają relacje aktora i dziennikarki?

Znany z serialu "Klan" Jacek Borkowski po tragicznej śmierci swojej żony Magdaleny Gotowieckiej w 2016 roku sam zajmował się dorastającymi dziećmi. W 2018 roku związał się jednak z prezenterką Pauliną Koziejowską. Wydawało się, że połączyło ich wyjątkowe uczucie, a para mimo ponad 20-letniej różnicy wieku świetnie się dogaduje. O swojej miłości opowiadali nawet w śniadaniówce. Po trzech miesiącach dziennikarka =zostawiła Borkowskiego. Tłumaczyła wówczas, że "nie ma w tym wypadku winy ani jej, ani jego", bo "po prostu do siebie nie pasują" i że "dużo ich łączy, ale również dużo dzieli".

Zobacz wideo Koziejowska o tym, jakim facetem jest Orłoś i co sądzą o podstawionym przez TVP aktorze

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska dziś. Jakie mają relacje?

Po jakimś czasie Paulina Koziejowska poznała jednak Macieja Orłosia, z którym dziś nie tylko tworzą udany związek, ale również podcast o relacjach - "W związku", który prężnie się rozwija. "SuperExpress" zapytał wtedy byłego partnera Koziejowskiej, Jacka Borkowskiego,  co sądzi o jej związku z Orłosiem. Miał być wściekły, gdy zapytano go, czy trzyma kciuki za nową relację prezenterki.

W ogóle nie trzymam. Proszę mnie o to nie pytać. W ogóle mnie to nie interesuje! - odpowiedział.

Wyglądało więc na to, że byli partnerzy raczej nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego. Postanowiliśmy zapytać Paulinę podczas najnowszego wywiadu, który można było obejrzeć na żywo 31 sierpnia 2023 roku o godzinie 20:00 (live został zapisany na naszym Instagramie), jak obecnie wyglądają ich relacje. Więcej zdjęć Pauliny znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

W ogóle nie mamy żadnych relacji. Żadnych. Nie widzieliśmy się od tego czasu. Mnie też już zaczyna irytować to, że wszystkie artykuły na temat mojej osoby czy na temat mojej [osoby- red.] i Maćka, to jest zawsze poruszany wątek Jacka Borkowskiego, jakby to był jakiś wielki związek. Ciężko to nazwać nawet związkiem. Ja nie uważam, że byłam w związku akurat z nim. To była znajomość - powiedziała Paulina.
 

Podczas rozmowy padło również pytanie, jak Paulina ocenia nową partnerkę Jacka Borkowskiego i czy pasują do siebie. Jak wiemy, aktor spotyka się z niejaką Moniką, która jest cenioną finansistką, pracującą w branży farmaceutycznej. Paulina nie kryła zaskoczenia, ale życzyła im wszystkiego dobrego.

Jezu, ja nawet nie wiem, że Jacek ma partnerkę. To super, gratuluję, fajnie - odpowiedziała.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.