Hakiel i Derpieński u Wojewódzkiego. Showman zapowiada "zamknięcie kilku karier"

Zapowiada się mocny odcinek "Kuby Wojewódzkiego". W pierwszym odcinku nowego sezonu na kanapach showmana pojawią się osoby, które nie gryzą się w język i lubią opowiadać pikantne szczegóły ze swojego życia.

Program Kuby Wojewódzkiego wraca po wakacyjnej przerwie. Nowy odcinek 35. (!) już sezonu będzie można obejrzeć 5 września. Pierwszymi gośćmi showmana jest nie tylko wzbudzająca ostatnio wiele emocji na naszym podwórku Caroline Derpieński, lecz także Marcin Hakiel, któremu dopiero co samozwańczy król TVN utarł nosa na łamach "Polityki". "Otwieram nowy sezon, zamykając kilka karier" - napisał Wojewódzki w mediach społecznościowych pod zdjęciem z nowymi gwiazdami programu. Czy Kurzopki albo Katarzyna Nosowska mają się czego bać? Jakby nie było, czekamy z niecierpliwością na mocną dawkę dramy, bo tak ciekawego doboru gości u Kuby z topu show-biznesowych mediów dawno nie było.

Zobacz wideo 60 tys. zł na pierścionek to mało? Ada Fijał o wyznaniu uczestniczki "The Real Housewives. Żony Warszawy" i jagodziance Magdy Gessler za 28 zł. Mówi, jak się rozpieszcza zakupami

Opinie internautów o starcie nowego sezonu Kuby Wojewódzkiego

"Kuba, dzięki za zaproszenie. Było sztywniutko" - stwierdził Hakiel na Instastories i pokazał swoje zdjęcie z programu, na którym widzimy, jak Marcin pozuje na tle Caroline i Kuby. Dobór gości podzielił internautów, co nie jest niczym wyjątkowym w jego przypadku. "Oby to dało się odzobaczyć", "Świetny wybór, jestem fanką Karoliny i kreowanej przez nią postaci", "Jaki prowadzący, tacy goście, żal", "Prawnicy już się cieszą, już pozwy piszą", "Coś czuję, że Kurzopki będą piec uszy" - czytamy.

Marcin Hakiel u Kuby WojewódzkiegoMarcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego Fot. instagram.com/marcinhakiel

Dopiero co się zaczepiali 

Ponad tydzień temu Kuba Wojewódzki w "Polityce" pochylił się nad ostatnimi wynurzeniami Marcina Hakiela o Katarzynie Cichopek. "Marcin Hakiel, były małżonek Kasi Cichopek, wyznał swoim fanom, że wynajął prywatnego detektywa, aby zdemaskować niewierność partnerki. Kasia jest znana z gry w tandetnym serialu. On teraz też - podsumował bezlitośnie gwiazdor TVN. Co ciekawe, ekspresowo doczekał się odpowiedzi tancerza. "Dzięki za dobre słowo. Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej" - napisał tancerz do Wojewódzkiego na swoim Instastories i przy okazji dodał emotikonę, która puszcza oko. Jak widać, nie zdenerwował się, skoro minęło tylko kilka dni, a już zdążył gościć w jego programie. Jesteście ciekawi ich rozmowy i wątków, które poruszą razem z Caroline Derpieński?

Więcej o: