Jako Basia z "M jak miłość" podbiła serca widzów. Debiutowała w telewizji znacznie wcześniej

Karina Woźniak od kilku lat wciela się w postać Basi Rogowskiej w "M jak miłość". Młoda aktorka już od pierwszego odcinka skradła serca widzów. Możecie ją kojarzyć z wcześniejszych ról.

"M jak miłość" emitowane jest już ponad 20 lat. W tym czasie przez serial przewinęło się sporo aktorów. Część z nich zaczynała występować jako dzieci czy nastolatkowie, a widzowie mogli śledzić, jak dorastają. Tak było chociażby z Gabrielą Raczyńską czy Igą Krefft. Do grona młodzieży "Emki" trzy lata temu dołączyła Karina Woźniak, która wciela się w córkę Marii Rogowskiej, Basię. Nastolatka jednak pierwsze kroki w telewizji stawiała już wcześniej.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Karina Woźniak szybko zdobyła sympatię fanów i nie tylko

Rolę Basi Rogowskiej odgrywały dotychczas trzy aktorki. Wynikało to z faktu, że twórcy chcieli pokazać "dorastanie" bohaterki. W 2020 roku do obsady dołączyła Karina Woźniak, zastępując Maję Wódkiewicz. Scenarzyści musieli wykazać się tutaj niemałą kreatywnością, aby wyjaśnić nie tylko zmianę twarzy, ale i koloru włosów dziewczynki. Na szczęście tłumaczenia o buncie na obozie wakacyjnym wystarczyły publiczności. Dziś córka Marii jest jedną z ulubionych postaci młodego pokolenia "M jak miłość". W dodatku niemal wszyscy są zgodni, że Karina Woźniak idealnie wpasowała się w serial. Szybko złapała kontakt z kolegami i koleżankami z planu, którzy doceniają jej talent. 

Karina ma niesamowity talent aktorski. Granie z nią jest niezwykłą przyjemnością. Ma w sobie tyle szczerości i skromności, a w dodatku jest piękna. Nie wiem, czy wiąże swoją przyszłość z aktorstwem, ale gdyby tak było, to na pewno sprawdzi się wielu rolach. Na planie, kiedy już jesteśmy zmęczeni, to zaczynamy się wydurniać. Gramy sceny zupełnie inaczej niż powinniśmy. Karina potrafi zagrać każdą kwestię w dowolny sposób, bez zastanowienia i bez wysiłku - tak aktorkę chwalił serialowy tata, Robert Moskwa, w rozmowie ze "Światem seriali".

Możecie znać ją z innych produkcji. Karina Woźniak gra od najmłodszych lat

Talent młodej aktorki nie wziął się znikąd, gdyż miała już sporo okazji, aby go szlifować. Woźniak występuje w serialach i programach już od dawna. Można ją dostrzec także w innych produkcjach Telewizji Polskiej, choć często w epizodycznych rolach. W 2018 roku pojawiła się w jednym z odcinków "Na dobre i na złe". Miała wówczas tylko 13 lat. Chociaż od tego czasu minęło kilka lat, to nic a nic się nie zmieniła. 

 

Jednak nie tylko telewizją człowiek żyje. Karina Woźniak ma za sobą już także pierwsze kroki na wielkim ekranie. W 2017 roku można było ją oglądać w komedii Michała Rogalskiego pt. "Gotowi na wszystko. Exterminator". Rok później wystąpiła w krótkometrażówce "Biegnij". Poza aktorstwem zajmuje się także modelingiem, czego efekty oglądać można w jej mediach społecznościowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.