Łukasz Nowicki na wakacjach z ukochaną. Wybrali mało popularny kierunek

Łukasz Nowicki relacjonuje podróż z żoną. Wybrali dość nieoczywisty kierunek. Zrobili też przystanek w Kopenhadze.

Łukasz Nowicki 27 czerwca opublikował post, w którym poinformował, że po 13. latach pracy w "Pytaniu na śniadanie" zdecydował się odejść. "Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi "Z Nowickim Po Drodze" i teatrowi" - napisał. Prezenter nie odchodzi jednak z telewizji. Wciąż będzie prowadził teleturniej "Postaw na milion". Łukasz Nowicki był żonaty z Haliną Mlynkovą, z którą ma syna Piotra. Obecnie jest mężem Olgi Paszkowskiej, którą poślubił na Bali. Cztery lata temu urodziła się ich córka Józefina. Nowicki uwielbia podróżować. Wybrał się z ukochaną na wakacje.

Zobacz wideo Czy Oskar Cyms będzie polskim reprezentantem na Eurowizji? "To jest ogromne przedsięwzięcie"

Łukasz Nowicki wyjechał na wakacje

Prezenter skupia się teraz na rozwijaniu pasji do podróżowania. Pod koniec sierpnia spakował się razem z żoną i ruszyli. Za cel obrali Wyspy Owcze, mało popularny kierunek wśród celebrytów. Po drodze postanowili zatrzymać się na kilka dni w stolicy Danii. Odczuciami i zdjęciami pochwalił się na Instagramie. Byli pozytywnie zaskoczeni Kopenhagą. Po dwóch dniach małżonkowie dotarli już do celu podróży. Widoki były piękne, jednak pogoda nie rozpieszczała małżonków. Później na szczęście było tylko lepiej.

[...] Takie słońce zdarza się tylko dwa, trzy razy w miesiącu - mieliśmy szczęście - napisał pod jednym z licznych postów.
 

Każdy post zawiera ciekawostki oraz informacje, co odwiedzili Nowicki i Paszkowska, jak na prawdziwych podróżników przystało. Takie posty bardzo spodobały się obserwatorom. "Kocham za twoje przekazy. Potrafisz dzielić się pięknem. Boże, jak tam cudownie. Dziękuję kochany za te widoki. Dzięki tobie widzę cudowny świat", "Cudownego pobytu i miłego zwiedzania", "Uwielbiam pana relacje z podróży" - czytamy pod jego postami. Więcej zdjęć z wakacji znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.