Martyna Wojciechowska o Katarzynie Skrzyneckiej. Chodzi o korzystanie z filtrów na Instagramie

Martyna Wojciechowska znów zabrała głos. Tym razem chodzi o używanie filtrów na zdjęciach w mediach społecznościowych. Nawiązała do Katarzyny Skrzyneckiej.

Martyna Wojciechowska przez lata pracy zdążyła zyskać sympatię milionów Polaków. Dla wielu z nich stała się autorytetem. Często dzieli się z fanami swoimi poglądami i przemyśleniami. Nie obce są jej tematy polityczne, społeczne, te dotyczące kobiet, dzieci i mediów. Niejednokrotnie podkreślała też wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i powinniśmy szanować się nawzajem. "Kobieta, mężczyzna, heteroseksualista, homoseksualista, transseksualista, ateista, człowiek głęboko wierzący - to ludzie. Niezależnie od tego, czy się ideologicznie zgadzamy czy nie, nikt nie ma prawa danej grupy nawet w nazewnictwie pozbawiać człowieczeństwa" - pisała niegdyś w mediach społecznościowych. Ostatnio również dziennikarka zabrała głos w ważnej sprawie. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska z ważnym przesłaniem. Mówi o Katarzynie Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka ostatnio pochwaliła się zdjęciami w bikini, które poruszyły internautów. Aktorka nie ukrywa, że cieszy się z życia, a pozując w bikini na wakacjach wcale nie musi mieć wymiarów modelki. Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla Party.pl opowiedziała, co o tym sądzi. Podróżniczka przyznała, że ceni kobiety, które są sobą. Dodała też, że jej zdaniem świat bez filtra jest dużo piękniejszy. Więcej zdjęć Martyny Wojciechowskiej i Katarzyny Skrzyneckiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Naprawdę cenię sobie kobiety, które są sobą i pokazują innym, że nie warto tworzyć jakiejś alternatywnej rzeczywistości, przefiltrowanej, tylko warto pokazywać siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy. Wierzę, że świat bez filtra jest dużo piękniejszy - powiedziała wprost podróżniczka.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.