Ostatni dzień Top of the Top Festival skrytykowany. Widzowie się wynudzili. Wieczór uratowała jedna osoba

Za nami Top of the Top Festival 2023. Jak widzowie ocenili ostatni dzień? Było nudno. Wieczór uratował prowadzący Maciej Stuhr.

Za nami czterodniowy maraton Top of the Top Festival 2023. W Sopocie od poniedziałku do czwartku w Operze Leśnej odbywały się koncerty i konkursy. Nagroda Bursztynowego Słowika trafiła do zespołu Kwiat Jabłoni. Każdy dzień to nowi prowadzący, nowe występy. Organizatorzy zadbali o rozrywkę na najwyższym poziomie. Były zaskakujące duety, jak Michał Szpak i Beata Kozidrak. Muzyk nawet skradł buziaka królowej rockowej muzyki. Jak widzowie oceniają ostatni dzień festiwalu? Bardzo słabo.

Zobacz wideo Natalia Nykiel w "Tańcu z gwiazdami". Wiemy, czy zobaczymy ją w kolejnej edycji

Widzowie bezlitośni wobec ostatniego koncertu w Sopocie

24 sierpnia na sopockiej scenie wystąpili m.in. Andrzej Piaseczny, Małgorzata Ostrowska, Anna Karwan, Natalia Przybysz, Sławomir Uniatowski i Mrozu. W roli prowadzącego mógł się sprawdzić Maciej Stuhr. Co widzowie sądzą o ostatnim dniu festiwalu? Chętnie dzielili się w komentarzach spostrzeżeniami. Niestety większość internautów uważa, że koncert był nudny, a nagłośnienie było złe. "Ostatni dzień, a najgorsze wykonania", "Dzisiaj beznadziejnie jak do tej pory", "Znane piosenki - nie do poznania. Wykrzyczane, a nie wyśpiewane". "Nie da się słuchać!", "Bardzo złe nagłośnienie, nie słychać słów. Chyba że tak źle śpiewają" - pisali internauci na Instagramie.

 

Maciej Stuhr zabawiał widzów

Coś jednak udało się tego wieczoru. A raczek ktoś. Prowadzący Maciej Stuhr rozbawił sopocką publiczność i widzów przed telewidzami. Aktor ma ogromne doświadczenie w tej roli. Znany jest z żartów, a także zabawnych gier słów. "To jak Maciej Stuhr bawił się wczoraj słowami, pokazuje, że jest niczym wieszcz Bolesław Prus lub Mickiewicz. Gala poprowadzona z klasą i ze smakiem", "Wczorajszy koncert oglądałam, tylko żeby posłuchać Macieja Stuhra", "Stuhr bezkonkurencyjny, jak zwykle wymiata", "Najlepszy punkt dzisiejszego festiwalu" - czytamy pod potem. Oglądaliście Top of the Top Festival? Jakie macie wrażenia? Więcej zdjęć z ostatniego dnia festiwalu znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.