Top of the Top Sopot Festival. Internauci masakrują występ Julii Wieniawy. Jest też druga strona

Julia Wieniawa wystąpiła na sopockim festiwalu nie tylko jako konferansjerka, ale również artystka. Celebrytka wykonała dwa utwory pochodzące z własnego repertuaru. Niestety, nie wszystkich oczarowała.

Julia Wieniawa wyrasta na nową gwiazdę TVN. Jakiś czas temu okazało się, że celebrytka będzie nową jurorką w "Mam talent!". Aktorka pojawiła się także na tegorocznym Top of the Top Sopot Festivalu. Gwiazda wystąpiła w podwójnej roli. Była bowiem jedną ze współprowadzących, trzeciego dnia natomiast zaśpiewała na scenie. Jej występ podzielił internautów.

Zobacz wideo Malwina Wendzikowska ocenia stylizacje gwiazd z sopockiego festiwalu. Zwróciła uwagę na Julię Wieniawę

Top of the Top Sopot Festival. Występ Julii Wieniawy nie wszystkich zachwycił. Niektóre komentarze mogą zaboleć

Julia Wieniawa na sopockiej scenie wykonała znany hit "Nie muszę" i pochodzący z ostatniej płyty utwór "Omamy". Wokalistce udało się rozruszać publiczność, jednak jej występ zebrał zarówno sporo komplementów, jak i krytyki. Fani artystki nie kryli zachwytu. "Rewelacja, brawo Julia, super", "Wow, sztos występ", "Uwielbiam" - pisali. Na niektórych talent celebrytki nie zrobił jednak wrażenia. "Najzdolniejszych? Artystek? Możecie zaklinać rzeczywistość, ale dobrze widać (a raczej słychać), że król jest nagi", "To był koszmar tego festiwalu" - czytamy w komentarzach. Jedna z internautek porównała nawet Julię Wieniawę do tegorocznej reprezentantki Polski na Eurowizji. "Blanka numer dwa" - stwierdziła.

Julia Wieniawa wystąpiła w Sopocie w odważnej stylizacji. Sporo odsłoniła

Podczas scenicznych popisów Julii Wieniawy uwagę zwracał nie tylko wokal gwiazdy, ale także jej odważna stylizacja. Celebrytka miała na sobie krótką skórzaną kurtkę z wycięciami oraz białe bojówki z ozdobnymi pasami. Artystka postawiła na wygodę i zamiast szpilek założyła klasyczne sneakersy. Całość dopełniał oryginalny błyszczący makijaż oraz fantazyjna fryzura.

Więcej o: