Anna Lewandowska w czarnej mini w dniu urodzin męża. Poszli na imprezę

21 sierpnia Robert Lewandowski obchodzi urodziny. Razem z żoną w tym ważnym dniu wybrali się na uroczystą galę w Hamburgu.

Robert Lewandowski skończył 35 lat. Anna Lewandowska rano opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak świętowali. Trenerka podeszła do męża, który siedział przy stole, z tortem w rękach. Lewy najpierw podziękował żonie, czule ją całując, a następnie zdmuchnął świeczki. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Wieczorem małżonkowie wybrali się na galę, która odbywa się w Niemczech. 

Zobacz wideo Trenerka ma nową pasję

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Hamburgu. Tak wyglądali

Jako pierwszy zdjęcie Anny Lewandowskiej opublikował na Instagramie profil bild_starsandstories. "Anna Lewandowska na SportBild-Award 2023. Dołącza do swojego męża Roberta Lewandowskiego, który obchodzi dzisiaj urodziny" - brzmi podpis pod zdjęciem. Trenerka na tę okazję wybrała czarną, obcisłą sukienkę, eksponującą dekolt i ramiona. Do tego dobrała czarne szpilki w szpic, wiązane na kostce. Włosy rozpuściła i ułożyła w delikatne fale.

Na InstaStories pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć Roberta Lewandowskiego. Również wyglądał elegancko. Miał czarne spodnie i bordową marynarkę, do tego dobrał mokasyny. Humor dopisywał piłkarzowi. Zebrani, w tym dawni koledzy z drużyny Bayern Monachium, uczcili jego urodziny. Gdy znalazł się na scenie, zaproszeni goście zaśpiewali mu po niemiecku "Sto lat". W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć małżonków z uroczystej gali.

 

Anna Lewandowska zniknęła z Instagrama

Anna Lewandowska także dodała zdjęcie w czarnej kreacji i wróciła do regularnej aktywności w mediach społecznościowych po dłuższej nieobecności. Jej fani byli zaniepokojeni, bowiem nie zapowiedziała, że znika. Gdy atmosfera stała się już napięta, głos zabrał menadżer "Lewej". Napisał, że przebywa na wakacjach. Potem sama zwróciła się do fanów, że odbywa podróż życia. Towarzyszyła jej przyjaciółka, a więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Więcej o: