Dom Kwaśniewskiej i Badacha to prawdziwy raj na ziemi. Przytulnie i z klasą. Każdy chciałby taki gabinet

Dom Oli Kwaśniewskiej to 180 metrów kwadratowych czystego piękna. Posiadłość mieści się w luksusowej dzielnicy Warszawy. Dominują naturalne materiały i ponadczasowe kolory. Spójrzcie tylko na ten ogród!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach włożyli w swój dom w Warszawie całe serce. Posiadłość została zaprojektowana przez zaprzyjaźnionego architekta i naprawdę robi wrażenie. Para od 2013 roku mieszka na Wilanowie. Nic dziwnego, że nie chcą się przeprowadzać. Dom jest niezwykle przytulny, brak w nim przepychu, a ogród wokół dodaje tylko magii temu miejscu. Sprawdźmy, jak wyglądają poszczególne pomieszczenia. Więcej zdjęć wyjątkowego domu Kwaśniewskiej i Badacha znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Kuba Badach skomentował śmiałe zachowanie uczestniczki

Salon i gabinet w domu Oli Kwaśniewskiej. Imponująca biblioteczka 

W domu Kwaśniewskiej i Badacha dominuje przede wszystkim drewno. Już w salonie można zobaczyć podłogi i krzesła wykonane z tego materiału. Wszystko jest w stonowanych kolorach. Na zdjęciu możemy zauważyć wygodną kanapę, z miękkimi poduszkami i ponadczasowym kocem w kratę. Gabinet również jest przytulny, choć z pewnością widać, że to pomieszczenie pełni zdecydowanie inną rolę niż salon. Kwaśniewska postawiła w "domowym biurze" regał do samego sufitu, który wypełniony jest książkami i płytami. Kto nie chciałby mieć takiej biblioteczki? 

Ola Kwaśniewska pokazuje łazienkę i sypialnię w swoim przytulnym domu 

Jedna z łazienek wyglądem przypomina prawdziwe SPA. Wolno stojąca wanna, motywy roślinne, to wszystko z pewnością zwiększa komfort w tej strefie relaksu. Druga łazienka zdecydowanie różni się od poprzedniej. Zamiast szarych ścian mamy białe płytki, więcej jest także drewnianych elementów. Na zdjęciu możemy zobaczyć także prostokątne lustro z oświetleniem LED, które jak widać, świetnie nadaje się do robienia sesji. 

 

Sypialnia i ogród to prawdziwa oaza spokoju w domu Oli Kwaśniewskiej 

Dużą część sypialni zajmuje wygodne łóżko. Ciemne kolory przeplatają się z jasnymi, tworząc niezachwianą równowagę. Kwaśniewska w sypialni zdecydowanie postawiła na minimalizm. Ogród z pozoru dziki, jest bardzo zadbany. Z pewnością dodaje uroku całemu otoczeniu, sprawiając, że dom wygląda, jakby znajdował się na terenach wiejskich, a nie w centrum Warszawy. Kilka lat temu posiadłość została wyceniona na półtora miliona złotych. ZOBACZ TEŻ: Chajzer pokazał dom na Mazurach. "Pierwszy raz usiadłem ze spokojem na tarasie". Przeszkodził syn

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.