Chajzer pokazał dom na Mazurach. "Pierwszy raz usiadłem ze spokojem na tarasie". Przeszkodził syn

Filip Chajzer zakończył budowę domu na Mazurach. Relaks na tarasie zburzył jego syn. Okazuje się, że to chyba jeszcze nie koniec prac budowlanych.

Filip Chajzer w 2021 roku kupił działkę na Mazurach. Na Instagramie relacjonował postępy w budowie domu, a nawet dwóch. Prezenter nie tylko sam w nich wypoczywa. Jest to inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. Nieruchomości znajdują się w Przytułach, małej miejscowości położonej między Giżyckiem a Węgorzewem. 140-metrowe posiadłości pomieszczą sześć osób, a obecnie za dwa noclegi trzeba zapłacić około czterech tysięcy złotych. Chajzer pokazał nowe zdjęcie na tle domu i poinformował o pomyśle, na który wpadł jego syn.

Zobacz wideo Ohme o Chajzerze: Cokolwiek by nie zrobił, to generuje kontrowersyjne opinie

Filip Chajzer pokazał dom na Mazurach. Będzie basen? 

Filip Chajzer tym razem wybrał się na Mazury, aby odpocząć razem ze swoim synem Aleksandrem. Napisał na Instagramie, że to dla niego wyjątkowa chwila. Pierwszy raz usiadł ze spokojem na tarasie. W tle widzimy dom, a także jego otoczenie, które zdecydowanie sprzyja wypoczynkowi.

To był niezwykły dzień. Po ponad dwóch latach, od kiedy jestem przyszywanym Mazurem z Mazur, dziś pierwszy raz usiadłem ze spokojem na tarasie mojego domu i pomyślałem - jest mi świetnie. Jestem tu i teraz. Tak jak zawsze marzyłem. Mój raj.
 

Później jednak pełen relaks zburzył jego syn. Stwierdził, że pod domem brakuje basenu. Chajzer podjął decyzję, że wybuduje go na swoje 40. urodziny. "Chwilę później spokój zmącił mój syn Aleks (najlepszy doradca w mojej firmie) i zapytał, kiedy zbuduję basen. Taki bonus roczny sobie wymarzył. A ja kocham moje dziecko i kocham się czymś jarać. Trochę dla siebie, a trochę na czterdziestkę zrobię ten basen! Kogo polecacie?" - zapytał. Więcej zdjęć wnętrz mazurskiej posiadłości Filipa Chajzera znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.