Agnieszka Kotońska pierwszy raz bez doczepów. Jej naturalne włosy nie są w najlepszym stanie

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje w naturalnym wydaniu. Celebrytka zrezygnowała z doczepianych włosów. Takie zdjęcia to rzadkość na jej profilu.

Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie pokochali ją za spontaniczność, poczucie humoru i charakterystyczny styl. Wizerunek celebrytki jest bardzo wyrazisty i kolorowy. Gwiazda TTV słynie z zamiłowania do mocnego makijażu i doczepianych włosów. Ostatnio Kotońska pokazała jednak, jak wyglądają jej naturalne włosy.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

"Gogglebox". Agnieszka Kotońska pozuje bez doczepianych włosów. Różnica jest ogromna

Dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" Agnieszka Kotońska zyskała rzeszę wiernych fanów. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez ponad 330 tysięcy internautów. Celebrytka chętnie publikuje tam urywki z życia codziennego, zdjęcia kolorowych stylizacji, makijaży czy misternie ułożonych fryzur. Znacznie rzadziej pokazuje się natomiast w naturalnym wydaniu. Ostatnio gwiazda TTV zrobiła jednak wyjątek i pokazała, jak prezentuje się bez doczepianych włosów.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram/agnieszkakotonska

Kotońska nie zdecydowała się jednak na powrót do natury. Fotografia najprawdopodobniej została zrobiona podczas wizyty u fryzjera. Niedługo później na głowie celebrytki pojawiły się bowiem długie różowe pasma. W którym wydaniu Agnieszka podoba wam się bardziej?

"Gogglebox". Kotońscy wzięli ślub 28 lat temu. Nadal za sobą szaleją

Agnieszka i Artur Kotońscy od lat stanowią zgraną parę. Małżeństwo ma Dorosłego syna, Dajana, który jakiś czas temu założył własną rodzinę. Pomimo iż uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" są ze sobą już wiele lat, nadal za sobą szaleją. Z okazji 28. rocznicy ślubu celebrytka zamieściła na Instagramie wzruszający wpis. "W naszej pamięci zostały cudowne wspomnienia, miłość trwa dalej, zakochani idziemy przez życie do końca naszych dni. 28 lat temu wyszłam za człowieka, przy którym czuje się kochana, a jego miłość dodaje mi skrzydeł. Razem wiemy ze prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Dziękuję ci kochanie za wszystko" - napisała Kotońska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.