Cichopek i Kurzajewski na kolejnych wakacjach. Pochwalili się romantycznymi zdjęciami. "Prawdziwa wolność"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje na jedną z greckich wysp. W sieci pochwalili się romantycznymi ujęciami.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już niemal od roku nie ukrywają się ze swoimi uczuciami. Doskonale czują się we własnym towarzystwie i są parą prywatnie, ale także zawodowo. W telewizyjnej Dwójce wspólnie prowadzą "Pytanie na śniadanie". Dzielą się także w sieci swoimi prywatnymi zdjęciami z urlopu. W te wakacje wybrali się do malowniczej Grecji.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Rozpromieniona Katarzyna Cichopek z partnerem na greckich wakacjach

Katarzyna Cichopek udostępniła na Instagramie nagrania z jednej z greckich wysp. Prezenterka wstawiła urocze zdjęcie z ukochanym. Napisała też, że razem z Maciejem Kurzajewskim kocha podróżować. Wyznała, że takie wojaże dają jej poczucie prawdziwej wolności. Do romantycznych zdjęć dobrała piosenkę Rity Ory "Grateful". Więcej fotografii pary znajdziecie w galerii na górze strony.

Kochamy podróżować na własną rękę! Bycie niezależnym i wolnym w podróżach daje ogromną satysfakcję i radość. Daje mi również możliwość eksplorowania świata według własnych zainteresowań i preferencji. Mogę decydować, gdzie chcę iść, jak długo tam zostać i jak spędzić czas. To jest prawdziwa wolność! Jeśli jeszcze nie próbowaliście podróżować na własną rękę, gorąco was do tego zachęcam! Bądźcie niezależni, wolni i cieszcie się podróżami w swoim własnym tempie - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.
 

Były zaręczyny, ale wciąż nie wiadomo kiedy ślub

Przypomnijmy, że rok temu plotkowano o pierścionku zaręczynowym, który Katarzyna Cichopek miała otrzymać od Macieja Kurzajewskiego. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy odbędzie się ślub pary. Jest jednak osoba, która bardzo czeka na tę ceremonię. To babcia prezenterki, która dwa miesiące temu świętowała setne urodziny. Informator "Faktu" donosi, że pani Katarzyna bardzo czeka na kolejny ślub swojej wnuczki. 

Kasia wie, że babcia widzi jej szczęście i chciałaby zobaczyć, jak bierze ślub z Maćkiem, którego bardzo polubiła. Kasia sama o tym wciąż nie myśli, nie chce niczego przyspieszać, ale radość babci i jej słowa są dla Kasi ważne - czytamy w "Fakcie".

Wakacje Cichopek i KurzajewskiegoWakacje Cichopek i Kurzajewskiego Instagram.com/katarzynacichopek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.