Lewandowski na stadionie w Barcelonie. Wszedł na murawę w... klapkach i skarpetkach. "Już się czuje jak w domu"

Robert Lewandowski szykuje się do drugiego sezonu w barwach Barcelony. Jego klub będzie rozgrywał mecze na Stadionie Olimpijskim, a nie - jak do tej pory - Camp Nou.

Robert Lewandowski przygotowuje się do drugiego sezonu w koszulce Barcelony, podczas którego czeka go sporo zmian. Z powodu konieczności tymczasowego opuszczenia Camp Nou, Lewandowski będzie rozgrywać swoje mecze na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. W mediach społecznościowych klub zaprezentował pierwszą wizytę Lewandowskiego na nowej murawie. 

Zobacz wideo Laura i Klara Lewandowskie potrafią pływać!

Robert Lewandowski na stadionie w Barcelonie. Wszedł na murawę w klapkach i skarpetkach

W mediach społecznościowych klub Barcelony wstawił nagranie, którego głównym bohaterem jest Robert Lewandowski. "Lewy już czuje się jak w domu" - czytamy w opisie. Na wideo widzimy polskiego napastnika w wyjątkowo domowej stylizacji, której zwieńczeniem są klapki i skarpetki. Widać, że doskonale czuje się na nowym (dla drużyny) stadionie.

Robert Lewandowski przez ostatnie miesiące nie zachwycał formą na boisku

Dziennikarze sportowi dość chłodno oceniali poczynania polskiego napastnika przez pierwszą połowę roku. Podczas kwietniowego meczu FC Barcelony z Gironą, hiszpańskie media rozpisywały się o sromotnej porażce Lewandowskiego. Zwracano uwagę na to, że Polak, choć chciał rozpocząć mecz w prawidłowy sposób, to z każdą kolejną minutą zaczął blaknąć. "Być może ten spadek wynika z problemów fizycznych po mundialu. A może to po prostu kwestia motywacji? Jakkolwiek by było, odzyskanie najlepszej wersji Lewandowskiego to jeden z obowiązków Xaviego na koniec sezonu" - czytaliśmy na portalu principal.cat. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.