Hiszpanie skrytykowali zachowanie Roberta Lewandowskiego. Ostro mu się oberwało

Robert Lewandowski nie ma ostatnio dobrej passy na boisku. Gra polskiego napastnika została ostro skrytykowana po meczu FC Barcelony z Gironą.

Po ostatnim występie na boisku Robert Lewandowski nie ma powodów do radości. Sportowiec zbiera bardzo surowe noty po meczu FC Barcelony, który odbył się 10 kwietnia. Zespół prowadzony przez Xaviego Hernandeza zremisował bezbramkowo z Gironą. Dziennikarze sportowi zgodnie przyznają, że gra piłkarza pozostawiła wiele do życzenia. Zgodni wobec tego są zarówno polscy, jak i hiszpańscy komentatorzy.

Zobacz wideo Robert Lewandowski tłumaczy się ze straty, po której mogliśmy stracić gola

Robert Lewandowski w ogniu krytyki Hiszpanów. Oberwało mu się

Hiszpańskie media rozpisują się o sromotnej porażce Lewandowskiego podczas ostatniego meczu. Dziennikarze sportowi zwracają uwagę na to, że Polak, choć chciał rozpocząć mecz w prawidłowy sposób, to z każdą kolejną minutą zaczął blaknąć. "Być może ten spadek wynika z problemów fizycznych po mundialu. A może to po prostu kwestia motywacji? Jakkolwiek by było, odzyskanie najlepszej wersji Lewandowskiego to jeden z obowiązków Xaviego na koniec sezonu" - czytamy na portalu principal.cat. 

Dziennik "Sport" z kolei określił jego wystąpienie jako... niepokojące. Do krytyki dołączają się również polscy dziennikarze. Komentatorzy najczęściej zwracają uwagę na problem Lewandowskiego z jakością podstawowych zagrań. To, co kiedyś było jego atutem, ostatnio ma pozostawiać wiele do życzenia. Jak twierdzi dziennikarz sportowy Radosław Przybysz, piłkarz ma mieć problemy z ustawianiem się na boisku.

Anna Lewandowska zachwyca stylizacjami na trybunach

Robert Lewandowski nie ma ostatnio szczęścia na boisku. Z kolei Anna Lewandowska zachwyca stylizacjami, kiedy kibicuje mężowi na trybunach. Podczas jednych z ostatnich meczów, "Lewa" stawiła się w błękitnej jeansowej marynarce, do której dobrała klasyczne jeansy w tym samym kolorze. Całość przełamała topem w ognistym czerwonym odcieniu, który dopasowała do koloru szminki. Wisienką na torcie były stylowe okulary oraz torebka na szerokim ozdobnym pasku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.