Joanna Kurowska cała w błękicie pozuje z córką na ramówce Polsatu. Coś się zmieniło

Joanna Kurowska na ramówce Polsatu pojawiła się w towarzystwie swojej córki Zofii Świątkiewicz. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej stylizacji aktorki.

Joanna Kurowska to aktorka, którą widzowie Polsatu doskonale kojarzą. Przez lata pojawiała się w wielu produkcjach stacji. Zagrała m.in. w "Świecie według Kiepskich", "Graczykach" czy "Mecenas Porada". Ostatnio ulubienica widzów dołączyła także do obsady "Lulu" i "Teściów". Nic więc dziwnego, że Kurowska pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Na ściance nie była jednak sama. 

Zobacz wideo Joanna Kurowska ocenia zdjęcia córki na Instagramie

Kurowska z córką na ramówce Polsatu. Postawiła na błękitny garnitur

Joannie Kurowskiej na ściance towarzyszyła córka, Zofia Świątkiewicz. Dziewczyna poszła w ślady znanej mamy i jakiś czas temu postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej. Razem wystąpiły nawet w filmie "Ostatni komers / Love tasting". Tym razem Joanna Kurowska postawiła na błękitny garnitur. Znaczącym dodatkiem była tu błyszcząca torebka z frędzlami i połyskujące szpilki. Aktorka zdecydowała się na dosyć mocny makijaż i charakterystyczną fryzurę w kolorze blondu. Wyglądała jednak nieco inaczej, niż zazwyczaj. 

Joanna Kurowska, Zofia ŚwiątkiewiczJoanna Kurowska, Zofia Świątkiewicz Fot. KAPiF

Joanna Kurowska o operacjach plastycznych: Ja się nie starzeję z godnością

Joanna Kurowska wielokrotnie była pytana o to, czy korzysta z usług medycyny estetycznej. Aktorka zarzekała się, że nie robi operacji plastycznych. Podkreślała jednak, że korzysta z botoksu. Poddaje się też zabiegom mezoterapii. 

Nie mam żadnych operacji plastycznych. Ja używam mezoterapii. Używam botoksu w bardzo małych ilościach. Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś mi mówi, że starzeje się z godnością to niech się starzeje. Ja się nie starzeję z godnością - powiedziała Joanna Kurowska w programie "Między kuchnią, a salonem".

Joanna KurowskaJoanna Kurowska Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA