Partnerka mecenasa Kaszewiaka ze "Sprawy dla reportera" też jest gwiazdą TVP. Zachwyca urodą

Piotr Kaszewiak jest niemal taką samą gwiazdą "Sprawy dla reportera", jak Elżbieta Jaworowicz. Mało osób jednak wie, że ukochana mecenasa także robi karierę w TVP.

Piotr Kaszewiak ze "Sprawą dla reportera" związany jest już od dziesięciu lat. Mecenas regularnie udziela się w programie Elżbiety Jaworowicz, a widzowie nie wyobrażają sobie, aby go w tym formacie zabrakło. Mężczyzna nie tylko udziela trafnych porad, ale potrafi również prowadzić zaciekłe dyskusje z bohaterami czy nawet z samą prowadzącą, wzbudzając wiele emocji. Nic więc dziwnego, że stał się ulubieńcem publiczności, zyskując sobie niemałe grono fanów. Szczególnie wśród kobiet, które w sieci często komplementują wygląd przystojnego prawnika. Jednak dla wszystkich wzdychających do niego pań mamy złą wiadomość, ponieważ mężczyzna jest od lat w szczęśliwym związku. Jego partnerkę znacie z telewizji. 

Zobacz wideo Tomasz Stockinger o bojkocie TVP. Mówi o propagandzie. "Biorą mnie za kolaboranta"

Partnerka mecenasa Kaszewiaka ze "Sprawy dla reportera" często pojawia się w TVP

Chociaż Piotr Kaszewiak jest powszechnie znany widzom Telewizji Polskiej, to stara się żyć raczej z dala od blasku fleszy. Jest natomiast bardzo aktywny w mediach społecznych i to dzięki temu możemy dowiedzieć się trochę więcej na temat jego życia prywatnego. Jak można wywnioskować ze zdjęć, które umieszcza na swoim instagramowym profilu, mężczyzna od dłuższego czasu spotyka się z Igą Paradą. 

Wybranka mężczyzny również jest adwokatką, a z TVP związana jest przez program "Pytanie na śniadanie". W telewizyjnej śniadaniówce często pojawia się w roli ekspertki, kiedy są poruszane tematy prawne. Kobieta pojawiła się także w "Interwencji". Prywatnie posiada własną kancelarię, która ma siedziby w Łodzi i Zduńskiej Woli.

 

Kaszewiak pozwany o milion złotych. O co chodzi?

Jakiś czas temu Piotr Kaszewiak w mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym wyznał, że jeden z uczestników "Sprawy dla reportera" pozwał go o milion złotych. Jest to jednak stara sprawa, ale, jak się okazuje, ciągnie się do dzisiaj.

Kiedyś pewien rolnik pozwał mnie o milion (tak, jeden milion złotych) za to, że w "Sprawie dla reportera" powiedziałem mu, że.. "bank miał prawo odmówić przyznania mu jednego mln zł kredytu". W konsekwencji od kilku lat geniusz (z pomocą komornika) spłaca mi koszty sądowe i adwokackie za ten wygłup. Na tę chwilę starczyłoby mi już na samochód - tłumaczył mecenas.

Adwokat z programu Elżbiety Jaworowicz postanowił opowiedzieć o tej sprawie w związku z konfliktem pomiędzy Natalią Janoszek a Krzysztofem Stanowskim. Kobieta pozwała dziennikarza po tym, jak ten umieścił na swoim kanale film demaskujący jej medialną karierę. "Podobnie świetlanie oceniam przyszłość głośnego procesu wytoczonego przeciwko Kanałowi Sportowemu i Krzysztofowi Stanowskiemu" - podsumował Kaszewiak, porównując obie sytuacje. Zdjęcia Piotra Kaszewiaka z partnerką znajdziecie w galerii.

Więcej o:
Copyright © Agora SA