Piotr Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" pozwany o milion złotych. Odniósł się do Natalii Janoszek

"Sprawa dla reportera" kojarzy nam się nie tylko z Elżbietą Jaworowicz, ale i z Piotrem Kaszewiakiem. Adwokat wspomniał w najnowszym poście o pozwie za milion złotych ze strony uczestnika programu. Nawiązał także do sprawy Natalii Janoszek i Krzysztofa Stanowskiego.

Piotr Kaszewiak cieszy się ogromną sympatią widzów formatu "Sprawa dla reportera". W związku z tym adwokat zgromadził niemałą społeczność na swoim Instagramie, gdzie porusza wiele ważnych tematów. Jeden z najnowszych postów Kaszewiaka dotyczy pozwu, który otrzymał od jednego z gości formatu TVP. Rolnik zażądał od niego miliona. 

Zobacz wideo Iwona Pavlović o odpadnięciu Janoszek. "Przykro, że taniec przegrał"

Piotr Kaszewiak pozwany o milion przez rolnika. Porównał proces do sporu Janoszek i Stanowskiego

"Kiedyś pewien rolnik pozwał mnie o milion (tak, jeden milion złotych) za to, że w 'Sprawie dla reportera' powiedziałem mu, że.. 'bank miał prawo odmówić przyznania mu jednego mln zł kredytu'. W konsekwencji od kilku lat geniusz (z pomocą komornika) spłaca mi koszty sądowe i adwokackie za ten wygłup. Na tę chwilę starczyłoby mi już na samochód" - tak adwokat opisał sytuację na swoim Instagramie. Na koniec Kaszewiak nawiązał do batalii sądowej Natalii Janoszek i Krzysztofa Stanowskiego, która jest skutkiem publikacji materiałów o aktorce na Kanale Sportowym. 

Podobnie świetlanie oceniam przyszłość głośnego procesu wytoczonego przeciwko @kanalsportowy_official @krzysztof.stanowski - dokończył adwokat.
 

Janoszek wiele straciła na aferze wizerunkowej

"Sytuacja jest napięta, bo Natalia straciła właściwie wszystkie zlecenia, jakie miała zaplanowane do końca roku. Nie może teraz liczyć na kontynuację współprac reklamowych na Instagramie. Jedna ze stacji telewizyjnych zrezygnowała też z planów powierzenia jej roli prowadzącej nowego programu" - czytamy na PudelkuPo zdjęcia Janoszek zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.