• Link został skopiowany

Robert Karaś podejrzany o doping. Agnieszka Włodarczyk reaguje na wyznanie ukochanego

Robert Karaś - mistrz i rekordzista świata w Ultra Triathlonie na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana wyznał, że w jego organizmie wykryto niedozwolone substancje. Tak wspiera go ukochana Agnieszka Włodarczyk.
Włodarczyk wspiera Karasia. Krótko i dobitnie
instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial; kapif

Robert Karaś ma dopiero 33 lata, a już jest mistrzem i rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana. Tytuł ten udało mu się uzyskać w tym roku. Sukces ten był okupiony ogromnym wysiłkiem fizycznym, zaangażowaniem, ciężką pracą i niepohamowaną determinacją. Niestety, tuż przed startem zawodów w Brazylii, u triathlonisty wykryto śladowe ilości niedozwolonych substancji, jednak podkreśla, że nigdy nie stosował dopingu. 

Zobacz wideo Robert Karaś

Tak ukochanego wspiera Agnieszka Włodarczyk. Krótko, a dosadnie

Sportowiec zamieścił na swoich mediach społecznościowych post, w którym tłumaczył się z zaistniałej sytuacji. Wyjaśnił, że nigdy nie brał żadnych substancji dopingujących, a przez ostatnie miesiące brał leki na liczne złamania. Obecnie czeka na rozwój wydarzeń - ważne jest, co wykaże próbka B. Karaś mógł liczyć na wsparcie fanów i przyjaciół - pod postem pojawiła się lawina komentarzy, również od znanych osób. Swoje wsparcie wyraziła również ukochana Roberta - aktorka Agnieszka Włodarczyk.

O tym, że jesteś uczciwy, wiem najlepiej, bo jestem z tobą każdego dnia - napisała gwiazda pod postem ukochanego, dodając emotkę serduszka i hashtag #teamkaras.
Włodarczyk wspiera Karasia
Włodarczyk wspiera Karasiahttps://www.instagram.com/robert_karas_teamkaras

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś. Historia miłości

Robert Karaś żonaty z Natalią Ćwik. Jego obecną partnerką jest Agnieszka Włodarczyk. 7 lipca 2021 na świat przyszedł syn pary Milan.  Była żona Roberta Karasia przez okres małżeństwa odpowiadała za jego karierę. Rozstali się jeszcze przed znajomością sportowca z Agnieszką Włodarczyk. 

 
Poznaliśmy się w kwietniu tamtego roku [ 2020 - przyp.red.] , znaliśmy się wcześniej z social mediów. Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy gdzieś tam uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych. Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem, w grudniu 2019 wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną, szukałem swojego miejsca, byłem za granicą parę razy i w Polsce, nie potrafiłem się odnaleźć, miałem bardzo trudny czas -  zdradzał Robert Karaś w programie „Jazda z Wujaszkiem".

Potem zauważyli, że mają coraz więcej wspólnego. Spędzali wspólnie dużo czasu, aż w końcu stali się nierozłączni. Aby lepiej się poznać, przez parę miesięcy mieszkali na wyspie Gili w Indonezji. Potem Karaś na dobre wrócił do sportu, a Agnieszka skupiła się na opiece nad synkiem. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: