Oliwia Bieniuk pokazuje pierwszą sesję z Anną Przybylską. Córka aktorki skradła całą uwagę

Kariera Oliwii Bieniuk nabiera tempa. Córka Anny Przybylskiej ma już za sobą udział m.in. w "Tańcu z Gwiazdami" i rolę w "Gliniarzach". Dziewczyna opublikowała ostatnio efekty pierwszej sesji ze swoją mamą. Pamiętacie to zdjęcie?

Oliwia Bieniuk jest już dorosła i coraz odważniej stawia kroki w show-biznesie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka idzie w ślady matki i próbuje swoich sił w aktorstwie. Jej debiut na ekranie mogliśmy zobaczyć w "Gliniarzach". Dziewczyna bardzo często pojawia się na ściankach, jakiś czas temu wzięła udział także w "Tańcu z Gwiazdami" gdzie towarzyszył jej Michał Bartkiewicz. Oliwia uwielbia wspominać czas spędzony ze swoją mamą. Ostatnio na Instagramie pokazała poruszające zdjęcie.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o sukience w stylu Przybylskiej. "Miałam mieć inną na początku"

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska na poruszającej fotografii 

Na zdjęciu możemy zobaczyć Annę Przybylską, która trzyma na rękach kilkuletnią Oliwię. Już wtedy było widać, że dziewczyna kocha obiektyw. Nie jest to jedyna sesja z mamą. Wszyscy doskonale znamy fotografię promującą film "Ania", na którym Oliwia Bieniuk jest nie tylko z Anną Przybylską, ale także ze swoim młodszym bratem. Sesja była efektem współpracy z magazynem "Viva!" Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Oliwia Bieniuk. Ile teraz ma lat? Czym się zajmuje? 

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku. Mimo młodego wieku dziewczyna już teraz stara rozwijać się w różnych kierunkach. Oprócz udziału w "Gliniarzach" Oliwia wzięła udział także w kilku kampaniach reklamowych. Dodatkowo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i pozyskuje coraz więcej fanów. Czy córka Przybylskiej odniesie tak wielki sukces jak jej matka? ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk wrzuciła zdjęcie z wakacji z macochą. W komentarzach zawrzało. "Nie ma takiej drugiej"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.