Oliwia Bieniuk wrzuciła zdjęcie z wakacji z macochą. W komentarzach zawrzało. "Nie ma takiej drugiej"

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że ma dobry kontakt z obecną partnerką swojego ojca, Zuzanną Pactwą. Ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcie z macochą ze wspólnych wakacji. W komentarzach pod postem zawrzało.

Jarosław Bieniuk przez lata wiódł szczęśliwe życie u boku aktorki Anny Przybylskiej. Para doczekała się trójki dzieci - Oliwii, Szymona i Jana. Niestety aktorka odeszła w 2014 roku. Gwiazda "Złotopolskich" zmarła na raka trzustki.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk na zdjęciu z macochą. W komentarzach zawrzało

Po śmierci Przybylskiej Bieniuk musiał zająć się wychowywaniem trójki dzieci samotnie. Po latach związał się z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się syna Kazimierza. Związek jednak nie przetrwał, a piłkarz związał się z modelką Zuzanną Pactwą. Obie panie miały dobry kontakt z dziećmi sportowca. Obecnie rodzina przebywa na wakacjach w Maladze, a najstarsza córka Bieniuka - Oliwia pochwaliła się w sieci zdjęciem z Pactwą. Więcej znajdziecie w galerii na górze strony.

Pozdrawiamy - podpisała fotografię.

Pod postem pojawił się komentarz: "Szkoda, że tutaj nie ma twojej uroczej mamy Ani. Cudowną kobietą była. Nie ma takiej drugiej" - pisała jedna z internautek. Wtedy uruchomili się inni obserwatorzy, którzy nie kryli oburzenia.

Co za chory komentarz!? Zastanów się dziesięć razy, zanim coś odpiszesz.
Okropny komentarz... Nie wszystko trzeba komentować.
Szkoda, że ktoś też pisze taki komentarz, wiedząc dobrze, że mama Oliwii nie żyje i nic to już nie zmieni. Była cudowną mamą i na pewno zawsze pozostanie w sercu, ale to nie znaczy, że nie może żyć dobrze z obecną partnerką swojego taty - pisały inne komentujące.
 

Oliwia ma dobre relacje z Zuzanną Pactwą. Ale nie było łatwo

Oliwia ma obecnie dobre relacje z modelką. "Super się dogadujemy i nadajemy na tych samych falach, więc wszystko jest w porządku" - mówiła niegdyś w wywiadzie dla "Vivy". Ale nie zawsze tak było.

Była trudna głównie dlatego, że uwaga jej ojca przeniosła się też na inną kobietę. Dla córki zawsze jest to niełatwe. Ale gdy sama weszła w związek, zrozumiała, że istnieją różne rodzaje miłości. Że jeśli tata kogoś kocha, nie znaczy, że nie kocha jej. Każde z dzieci musiało zrozumieć, że Jarek kocha je tak samo jak wcześniej, i że miłość do mnie jest po prostu inna. I wtedy emocje się ustabilizowały i mogliśmy skupić się na pracy nad naszymi relacjami - mówiła w "Vivie" o relacji z córką Bieniuka Zuzanna.

Ania - premiera filmuAnia - premiera filmu KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.