Tak Patrycja Tuchlińska wyglądała przed poznaniem miliardera. Styl ten sam

Ukochana miliardera, Józefa Wojciechowskiego, jest od niego młodsza o niemal pół wieku. Zdjęcia z przeszłości modelki mówią jednak same za siebie - widać na nich spójność i wierne oddanie własnemu stylowi.

Show-biznes rządzi się swoimi prawami także w kwestiach miłosnych. Tak też było w przypadku Patrycji Tuchlińskiej i miliardera Józefa Wojciechowskiego, który jest m.in. właścicielem Hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju czy głównym udziałowcem JW Construction. Para z początku stroniła od fleszy, ale teraz często pojawia się publicznie. 

Zobacz wideo Wojciechowski i Tuchlińska na wakacjach. Jak się bawią? Milioner podsumował

Patrycja Tuchlińska na zdjęciach sprzed lat

O Patrycji Tuchlińskiej (28 l.) zrobiło się głośno za sprawą jej związku ze starszym o 48 lat miliarderem Józefem Wojciechowskim (76 l.). Kobieta przemknęła jednak wcześniej przez środowisko show-biznesu, po tym jak w 2016 roku brała udział w konkursie Miss Polski. Na świecznik, języki fanów i dziennikarzy trafiła jednak dopiero w 2018 roku, po tym, jak wystąpiła w pokazie Evy Minge, który odbył się w krynickim hotelu. Właśnie wtedy 23-letka trafiła w oko miliarderowi, Józefowi Wojciechowskiemu. Chociaż historia miłosna pary nie jest do końca znana, zdają się być szczęśliwą rodziną wraz ze swoim synem. Różnica wieku nie stoi na przeszkodzie w ich związku, który, jak często widać w mediach społecznościowych, jest przepełniony szczęściem, dobrami luksusowymi i bajkowymi podróżami. Przed związkiem z miliarderem Tuchlińska wyglądała równie zjawiskowo. Na starym zdjęciu możecie zobaczyć ją z czasów Miss Polski 2016 i pracy na wybiegu.

 

Tak dawniej wyglądała Tuchlińska. Ukochana miliardera ma umiłowanie do stylu

O związku Tuchlińskiej i Wojciechowskiego nie mówi się wiele - para dba o dobry wygląd, prezencję i najdrobniejsze szczegóły aparycji, w tym oczywiście ubioru. Modelka w mediach społecznościowych umieszcza liczne relacje z luksusowych podróży, a także popularnych wakacyjnych kurortów. W maju można było dostrzec, że zakochani relaksowali się w Cannes i Monte Carlo. Dociekliwi szybko jednak znaleźli "wspólny mianownik".

Jak się okazuje, kilka lat temu para spędzała urlop w dokładnie tym samym miejscu. Patrycja Tuchlińska z tej okazji przypomniała swoje stare zdjęcie z tego okresu, a także porównała je z tym aktualnym. Wnioski cisną się wręcz same na usta - styl niezmiennie pozostał ten sam, a nawet stylizacja jest łudząco podobna do tej z poprzednich lat. Nie da się ukryć, że modelka na obu fotografiach wygląda świeżo, zjawiskowo i niebanalnie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA