Wojciechowski i Tuchlińska na wakacjach. Pogoda też nie jest dla bogaczy? Józef podsumował, jak się bawi pod parasolem

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska przebywają na wakacjach. Pogoda im jednak nie dopisała, a na InstaStories celebrytki pojawiło się nagranie z ukochanym.

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska od kilku lat są parą. Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie w 2018 roku, podczas otwarcia jednej z inwestycji miliardera. Zakochani doczekali się syna, który w tym roku skończy dwa lata. Celebrytka jest dość aktywna na Instagramie, gdzie chwali się wystawnym życiem u boku ukochanego. Obecnie 27-latka i 75-latek przebywają na wakacjach. Zobaczcie, jak mija im czas. Jak widać, nawet oni nie mogą kupić pogody.

Zobacz wideo Im także pogoda płata figle

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska na wakacjach

Na InstaStories Patrycji Tuchlińskiej widzimy nagranie z egzotycznego kraju, nie zdradzili jednak, do którego się wybrali. Pogoda im jednak nie dopisała, celebrytka nagrała ulewę i pracowników hotelu, którzy zbierają w deszczu rzeczy ze stołów. Ona i Wojciechowski usiedli przy jednym z nich. Popijają szampana i mocniejsze alkohole, a Józef pali cygaro. Mężczyzna trzyma także parasol, który chroni go przed deszczem, a także okryty jest kocem. Patrycja Tuchlińska ze śmiechem zapytała ukochanego: "Kochanie, jak się bawisz?".

Ekstra - odparł również rozbawiony nagłą zmianą aury.
Odpowiadają ci efekty specjalne? Atrakcje, zamówione na dzisiejszy dzień? Nie no, nie są zamówione, lepiej niech przestanie padać i wyjdzie słońce - kontynuowała rozmowę Tuchlińska.

Tak mieszka Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder Basen, korty tenisowe i ptaszarnia. Tak mieszkają Tuchlińska i jej partner

Józef Wojciechowski i jego partnerki

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego budzi kontrowersje ze względu na różnicę wieku. Choć niektórym nie pasuje, że dzieli ich prawie 50 lat, oni nic sobie z tego nie robią i tworzą szczęśliwą rodzinę. Przed Tuchlińską miliarder spotykał się z Beatą Pruską, młodszą o 45 lat. Wcześniej był żonaty z Laurą Michniewicz, która, gdy była w związku z Wojciechowskim, wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. O jej przemianie pisaliśmy TUTAJ. Dotarliśmy także do zdjęć Tuchlińskiej sprzed lat. TUTAJ zobaczycie, jak kiedyś wyglądała.

Więcej o: