Patrycja Tuchlińska ma syna z miliarderem. Na nowym zdjęciu widzimy, jak urósł. Staje się coraz bardziej samodzielny

Patrycja Tuchlińska wybrała się na spacer z synem. Żona miliardera wykorzystała okazję, żeby podzielić się z fanami rodzinnym momentem. Na zdjęciu, które udostępniła, widać, że chłopiec bardzo urósł.

Patrycja Tuchlińska jest związana ze starszym o 50 lat miliarderem - Józefem Wojciechowskim. Mimo że ich relacja budzi wśród internautów spore poruszenie, to para stara się nie przejmować hejtem i prowadzi bajkowe życie, o czym możemy się przekonać, sprawdzając zdjęcia w mediach społecznościowych 28-latki. Tym razem kobieta pochwaliła się ujęciem, na którym spaceruje z synem. Widać, że chłopiec bardzo chce być już samodzielny.  

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Patrycja Tuchlińska na zdjęciu z synem. Zauważyła jedną ważną rzecz

28-letnia Patrycja Tuchlińska tworzy związek z 76-letnim Józefem Wojciechowskim. Razem zajmują się wychowaniem syna, który przyszedł na świat w 2021 roku. Pociecha jest oczkiem w głowie mamy, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać, spoglądając na jej media społecznościowe. Nic więc dziwnego, że influencerka postanowiła pochwalić się i tym razem chwilą spędzoną z synem. Wstawiła do sieci InstaStory, na którym spacerują, a chłopiec sam pcha wózek.

Wygląda na to, że na dobre weszliśmy w okres "ja sam" - podkreśliła Tuchlińska.

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska Instagram / @patrycja.tuchlinska screen

Trzeba przyznać, że na przestrzeni czasu jej syn bardzo się zmienił. Dziś nie przypomina już malutkiego niemowlaka, którego niegdyś mogliśmy oglądać na fotografiach. Chłopiec, jak zauważyła Patrycja Tuchlińska, staje się coraz bardziej samodzielny.

Patrycja Tuchlińska Patrycja Tuchlińska kibicowała Polakom. Uśmiech nie schodził z twarzy

Patrycja Tuchlińska - życie prywatne

Patrycja Tuchlińska z pewnością podziela życiową filozofię Joanny Przetakiewicz, która głosi, że "kocha luksus z wzajemnością". Influencerka oraz żona miliardera często wyjeżdża na ekskluzywne wakacje i dzieli się z internautami wizytami w najbardziej luksusowych miejscach na mapie świata. W mediach społecznościowych możemy znaleźć piękne kadry z podróży i bogato zdobione wnętrza

Więcej o: