Wszystkie dzieci Józefa Wojciechowskiego. Oprócz syna z Patrycją Tuchlińską ma trzy córki i dwóch synów

Józef Wojciechowski obecnie spotyka się z młodszą o prawie 50 lat Patrycją Tuchlińską. Para doczekała się syna. Milioner ma jeszcze trzy córki i dwóch synów z poprzednich małżeństw.

Józef Wojciechowski jest jednym z najbogatszych Polaków. Obecnie bardziej znany jest jednak ze związku z 27-letnią modelką Patrycją Tuchlińską. W 2021 roku powitali na świecie syna Oskara, który jest oczkiem w głowie rodziców. To jednak nie pierwsze dziecko 76-letniego milionera. Ma on trzy córki, a także dwóch synów z poprzednich dwóch małżeństw. 

Zobacz wideo Cleo o Eurowizji. Jak ocenia występ Blanki i jak wspomina swój występ z Donatanem?

Córki i synowie Józefa Wojciechowskiego. Co o nich wiadomo?

Przed poznaniem Patrycji Tuchlińskiej w życiu milionera były obecne inne, także dużo młodsze od niego kobiety. Jego żona Laura Michnowicz była młodsza o 37 lat, później spotykał się z Beatą Pruską, uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki". Między parą było 45 lat różnicy. Józef Wojciechowski był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną ma trzy córki. O kobiecie zbyt wiele jednak nie wiadomo. Można podejrzewać, że była to Amerykanka, ponieważ ich rozwód skłonił go do decyzji o powrocie do ojczyzny. Córki przedsiębiorcy przyszły na świat w Stanach Zjednoczonych i wszystko wskazuje na to, że wciąż tam mieszkają. Na próżno szukać o nich informacji w mediach.

Drugą żoną Wojciechowskiego była Laura Michnowicz, była modelka, zdobywczyni tytułów Miss Publiczności i Miss Media na wyborach Miss Lata w Koszalinie 2005. Para doczekała się dwójki dzieci. Synowie uwielbiają piłkę nożną, a także sporty ekstremalne. Matka jednak chroni ich prywatności. Nie wiadomo więc, jak wyglądają. Jeden z synów ma na imię Alex.

 
 

Łącznie więc Józef Wojciechowski ma szóstkę dzieci. Nie wiadomo, czy utrzymuje kontakt z pozostałą piątką.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.