David Beckham postawił się żonie. Nie chce tak wychowywać córki. "Było to dla niego za dużo"

Według doniesień zagranicznej prasy David Beckham nie wytrzymał. Po urodzinach najmłodszej pociechy pokłócił się z Victorią o jej wychowywanie.

David i Victoria Beckhamowie od lat tworzą udane małżeństwo. Para doczekała się czwórki dzieci - Brooklyna, Romeo i Cruza, którzy są już pełnoletni oraz małej Harper, która ostatnio skończyła 12 lat. Ponoć po imprezie urodzinowej doszło do mocnej wymiany zdań. Poszło między innymi o stylizację dziewczynki. Piłkarz nie wytrzymał.

Zobacz wideo David Beckham vs Brooklyn Beckham. Pojedynek na przewracanie naleśników

David Beckham był oburzony strojem 12-letniej córki

Harper Beckham 10 lipca obchodziła 12-ste urodziny.  Z tej okazji rodzice zorganizowali jej przyjęcie w luksusowym lokalu Prada Cafe, skąd Victoria Beckham podzieliła się obszerną fotorelacją. Tego dnia dziewczynka miała na sobie liliową sukienkę od projektanta oraz sportowe. Według doniesień magazynu "Woman's Day" takim doborem stylizacji nie był zadowolony sam David Beckham. Uważa, że spokojnie mogłaby ją nosić dorosła kobieta.

David czuje się daleko poza swoją strefą, jeśli chodzi o wychowywanie córki. Wie, że musi znaleźć właściwą równowagę między ochroną Harper a staniem się apodyktycznym koszmarem. Ale gdy zobaczył córkę w sukience, którą spokojnie mogłaby nosić Victoria, nie mógł wytrzymać. Było to dla niego za dużo - podaje źródło Woman’s Day.

Harper Beckham, Victoria BeckhamHarper Beckham, Victoria Beckham Instagram @victoriabeckham

Beckhamowie spierają się o metody wychowawcze 

W czasie gdy Victoria Beckham daje córce pełną swobodę jeśli chodzi o ubiór, David ma pewne zastrzeżenia. Chciałby wychować córkę na skromną kobietę, która nie stanie się kolejną gwiazdą Instagrama. "David pochodzi z bardzo skromnej rodziny, a jego urodziła się w bardzo bogatej rodzinie. Nie chce, aby jego pociecha zamieniła się w kolejną designerską dziewczynę z Instagrama" - mówi źródło. Ponoć ciężko jest mu się pogodzić z tym, że jego jedyna córka powoli staje się dorosła. "David chce, aby Harper cieszyła się z bycia dzieckiem tak długo, jak to możliwe. Wie jednak, że jej dni jako jego małej córeczki są policzone". Zdjęcia z urodzin Harper Beckham znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.