Nicola Peltz i siostra Brooklyna Beckhama prezentują identyczne tatuaże. Harper skończyła 12 lat

Nicola Peltz opublikowała post z okazji urodzin młodszej siostry Brooklyna Beckhama. Harper skończyła 12 lat. Już ma tatuaż.

Nicola Peltz rok temu wyszła za Brooklyna Beckhama, z którym układa sobie szczęśliwe życie. Krótko po ślubie media zaczęły donosić, że nie ma jednak ona najlepszych relacji z jego rodziną, a szczególnie Victorią Beckham. Ponoć miały się o coś pokłócić, a w odwecie Beckhamowie nie zostali usadzeni przy głównym stole podczas wesela. Co jakiś czas jednak publikują wspólne zdjęcia i wygląda na to, że część rodziny Brooklyna jest wyjątkowo blisko z Nicolą. Jego młodsza siostra zrobiła z nią sobie nawet tatuaż.

Zobacz wideo David Beckham vs Brooklyn Beckham. Pojedynek na przewracanie naleśników

Młodsza siostra Brooklyna Beckhama skończyła 12 lat

Beckhamowie mieli ostatnio ważny powód do świętowania. Ich najmłodsza córka Harper Beckham właśnie skończyła 12 lat. Z tej okazji Nicola Peltz opublikowała uroczy wpis, w którym wyznała, że traktuje ją jak młodszą siostrę. Widać, że są ze sobą bardzo blisko.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej małej siostrzyczki Harper. Jesteś najwspanialszą dziewczynką. Jestem szczęściarą, że mam cię w moim życiu. Kocham cię bardziej niż myślisz! - pisała Nicola Peltz na Instagramie.

Nicola Peltz zrobiła sobie tatuaż z młodszą siostrą Brooklyna Beckhama 

Nicola Peltz do wpisu zamieściła serię zdjęć, do których pozowała z Harper. Uwagę zwraca jednak to, na którym obie odsłoniły tatuaże. Można zauważyć, że obie ozdobiły swoje ciała motylami. Nie wiadomo jednak czy malunek na skórze 12-latki jest prawdziwy, choć trzeba przyznać, że wygląda dość realistycznie. "Czy zawsze możemy pasować do siebie?" - dodała modelka. Więcej zdjęć Nicoli Peltz i Harper Beckham znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Nicola Peltz, Harper BeckhamNicola Peltz, Harper Beckham Instagram @nicolaannepeltzbeckham

Więcej o:
Copyright © Agora SA