Ile centymetrów ma talia Dody? Ujawnia i wylicza, z czego musiała zrezygnować. "To nie tylko geny"

Doda po raz kolejny zaskakuje swoich fanów i tym razem podaje, ile centymetrów wynosi jej talia. Okazuje się, że sportowe geny to nie wszystko. Jak piosenkarka osiągnęła taki rezultat?

Nie od dziś wiadomo, że Doda jest urodzonym sportowcem. Wielokrotnie podkreślała, że miłość do sportu zaszczepił w niej ojciec, który był w młodości sztangistą. W programie "Doda. 12 kroków do miłości", który mogliśmy oglądać w Polsacie, podkreślała, że gdyby nie muzyka, to właśnie tą dziedziną życia chciałaby się zajmować. Aktualnie Doda występuje na wielu wydarzeniach muzycznych i to właśnie na próbach do jednego z nich zdradziła coś, czego fani się nie spodziewali.

Zobacz wideo Doda zdziwiona rachunkami, prosi o pomoc prawników

Doda zdradza, ile centymetrów ma w talii 

Już wcześniej fani piosenkarki zwracali uwagę na jej szczupłą figurę i chwalili za konsekwencję w dążeniu do osiągnięcia takich rezultatów. Niedawno Doda miała okazję występować na zakończeniu Igrzysk Europejskich w Krakowie. Podczas przymiarek krawieckich, na jednej ze swojej relacji wyznała, że jej talia ma 62 cm, a geny to tylko część sukcesu. Kluczowa okazuje się także dieta. 

 

Doda wyeliminowała z diety dwa kluczowe składniki 

Oprócz treningów i odpowiedniej ilości snu Doda zwraca uwagę także na to, co je. "Mi nie daje satysfakcji, kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię" – napisała niedawno na Instagramie. Oprócz wstrzemięźliwości od tłustego jedzenia piosenkarka wyeliminowała ze swojej diety także produkty mleczne i cukry. "Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad sześciu" - oznajmiła gwiazda.

Doda jest niezwykle dumna ze swoich postanowień, a pokazując swój zdrowy tryb życia na Instagramie, motywuje do działania także swoich fanów. Co uważacie o takiej diecie?

Doda prezentuje idealną sylwetkę w mikroskopijnym bikini. Było o krok od wpadkiDoda prezentuje idealną sylwetkę w mikroskopijnym bikini. Było o krok od wpadki Fot. Instagram/ dodaqueen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.