Bójka na planie "Sióstr wielkiej wagi". Zdjęcia wstrzymano. Poszło o "stopy jaskiniowca"

Produkcja serii "Siostry wielkiej wagi" została wstrzymana na kilka tygodni. Wszystko przez zaogniający się konflikt pomiędzy Tammy i Amy. O co poszło tym razem?

"Siostry wielkiej wagi" to seria opowiadająca o losach sióstr Slaton, które zmagają się z chorobliwą otyłością. Operacje bariatryczne, dieta i wysiłek fizyczny pozwoliły bohaterkom programu na utratę łącznie ponad dwustu kilogramów. Siostry dalej walczą o sprawne ciała i zdrowie. Niestety, w ostatnim czasie to ich spektakularne konflikty stały się główną osią programu.

Zobacz wideo Julia Sobczyńska tyle wydaje na życie miesięcznie. "Czasem 4 tysiące, czasem 15 tysięcy"

"Siostry wielkiej wagi". Kłótnia pomiędzy Tammy i Amy doprowadziła do zawieszenia prac nad najnowszym sezonem

Tammy i Amy są obdarzone ognistym temperamentem. Nieustanne tarcia pomiędzy siostrami często przeobrażają się w dramatyczne kłótnie. Tym razem jednak na planie "Sióstr wielkiej wagi" sytuacja nieco wymknęła się spod kontroli. Kobiety wdały się w bójkę, a przerażeni producenci zadecydowali o przerwaniu zdjęć do najnowszego sezonu. Jak donosi Daily Star, wszystko zaczęło się od wymiany zaczepnych komentarzy. Sytuacja miała miejsce na Florydzie, w spa, do którego wybrały się siostry.

Amy i Tammy wymieniły się ostrymi obelgami podczas wspólnego dnia w spa, a Tammy porównała stopy swojej siostry do stóp jaskiniowca i zachęcała ją do używania większej ilości balsamu do ciała - podaje wspomniany portal.

"Siostry wielkiej wagi". Amy i Tammy poszły na terapię

Jak podaje informator źródła, prace nad najnowszym sezonem show zostały przerwane na kilka tygodni. Miejmy nadzieję, że do tego czasu napięcie pomiędzy Tammy i Amy zdąży już opaść. Siostry w ostatnim czasie wybrały się na terapię, podczas której próbują zrozumieć swoje zachowania. Jak podaje Daily Star: Siostry dowiedziały się, że mają ze sobą więcej wspólnego niż początkowo sądziły i - aż do ostatniego incydentu - wydawało się, że dogadują się lepiej niż kiedykolwiek". Czekacie na najnowszy sezon "Sióstr wielkiej wagi"?

Amy i Tammy Slaton, 'Siostry wielkiej wagi'Amy i Tammy Slaton, 'Siostry wielkiej wagi' Fot. TikTok.com/@amyhalterman87

Więcej o:
Copyright © Agora SA