"Dzień dobry TVN". Wiadomo, kiedy zadebiutuje nowa para. Fani: Jest nadzieja

Wiadomo, kto poprowadzi weekendowy odcinek wakacyjnej odsłony "Dzień dobry TVN, czyli "Dzień dobry Wakacje". To znani dziennikarze TVN-u. Fani już nie mogą się doczekać.

W lipcu i sierpniu śniadaniówka TVN zamienia się w wakacyjną edycję "Dzień dobry Wakacje". Jest to okazja do poznania zaskakujących duetów prowadzących. Aktualnie wszyscy z zapartym tchem czekają na informację, kto zostanie nowym prezenterem śniadaniówki. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca stacja pożegnała się ze znaczną częścią ekipy. Pracę stracili: Małgorzata Rozenek, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Andrzej Sołtysik. Z oficjalnego konta programu na Instagramie dowiedzieliśmy się, że w sobotę 15 lipca odcinek poprowadzą Mateusz Hładki i Gabi Drzewiecka.

Zobacz wideo Studio Dzień Dobry TVN - Małgorzata Rozenek inaczej odbierała je, gdy jeszcze bywała gościem!

Nowa para w "Dzień dobry Wakacje"

Gabi Drzewiecka jest dziennikarką radiową. W 2014 roku zaczęła przeprowadzać wywiady z muzykami w programie "Dzień dobry TVN". Na koncie ma między innymi wywiady z zagranicznymi gwiazdami takim jak Sting czy Enrique Iglesias. Mateusz Hładki regularnie pojawia się w "Dzień dobry TVN". Prowadzi kącik show-biznesowy. Dla obydwojga będzie to debiut w roli głównych prowadzących.

A już w ten weekend w "Dzień dobry Wakacje" przywitają was Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki  - podpisano zdjęcie.
 

Co o nowej parze sądzą internauci? Większość nie może doczekać się ich debiutu. "Oj czuję, że Mateusz się sprawdzi, zawsze go widziałam w tej roli", "Jupiii!!! Czekamy na Gabi i Mata", "Super świeżość", "Jest nadzieja, że będzie fajnie. Pan Mateusz już sprawdzony a Gabi sympatyczna dziewczyna" - czytamy w komentarzach. Przypomnijmy, że w zeszły weekend program poprowadzili: Robert Stockinger i Anna Senkara. Widzowie mieli jeden zarzut w kierunku dziennikarki. Uważali, że mówiła za głośno. Zdjęcia prowadzących śniadaniówki znajdziecie w galerii na górze strony.

Byli i obecni prowadzący 'Dzień dobry TVN'Byli i obecni prowadzący 'Dzień dobry TVN' KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.