Zmian w "Dzień dobry TVN" ciąg dalszy. Wymiana prowadzących to tylko początek

"Dzień dobry TVN" znowu zaskakuje. Tym razem zmiany nie dotyczą już prowadzących, którzy niedawno pożegnali się z popularnym formatem, lecz studyjnych wnętrz na rogu Hożej i Marszałkowskiej. Przejdą one gruntowną metamorfozę. Z całą pewnością nie będzie się jej dało niezauważyć.

Zmian w "Dzień dobry TVN" ciąg dalszy. Okazuje się, że zwolnienie części prowadzących było tylko początkiem szykującej się rewolucji. Stacja poinformowała, że studio popularnej śniadaniówki przejdzie gruntowną metamorfozę. Remont z pewnością będzie spory - głośno mówi się o tym, że będą to pierwsze tak duże zmiany na przestrzeni ostatnich lat. Efekty będziemy mogli zobaczyć już niebawem.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"?

W studiu "Dzień dobry TVN" znów zrobiło się gorąco. Tym razem chodzi największy od lat remont

Studio "Dzień dobry TVN" od dawna zachwyca swoim designem i praktycznym rozplanowaniem. Mieści się ono na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie. Praktycznie każdego poranka tętni w nim życie i nadawane są z niego coraz to ciekawsze newsy. Stacja postanowiła jednak postawić na kolejne zmiany. Wnętrza przejdą gruntowny remont. Będzie to największa tego typu zmiana w ciągu ostatnich lat. Informację o szykującej się metamorfozie zdradził pracownik TVNu w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

W "Dzień dobry TVN" zaplanowano pierwsze tak duże zmiany od lat. Remont obejmie nie tylko wymianę mebli oraz dodatków, ale także całkowite przearanżowanie studia - poinformował pracownik stacji w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Studio "Dzień dobry TVN" zmieni się nie do poznania. Zaplanowano generalny remont telewizyjnych wnętrz

Z oficjalnych informacji wynika, że zmiana w studiu popularnej śniadaniówki będzie prawdziwą rewolucją. Przearanżowanie może oznaczać całkowity miszmasz i odejście od wypracowanych przez lata form. Pewne jest jedno. Cudowny widok na stolicę z pewnością pozostanie ten sam. O to nie musimy się martwić.

Dzień dobry TVN. Ewa Drzyzga, Lara GesslerDzień dobry TVN. Ewa Drzyzga, Lara Gessler fot. Player screen TVN

Więcej zdjęć z dotychczasowego studia "Dzień dobry TVN" w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.