Cichopek naśladuje znaną dziennikarkę. Może sobie narobić kłopotów. Auć!

Katarzyna Cichopek postanowiła pochwalić się na Instagramie długimi nogami. Usiadła w pozie charakterystycznej dla Elżbiety Jaworowicz. Takie siedzenie może narobić problemów ze zdrowiem.

Katarzynę Cichopek poznaliśmy jako aktorkę-amatorkę, która zrobiła karierę w "M jak miłość", ale od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w TVP. Nic więc dziwnego, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" szuka inspiracji wśród bardziej doświadczonych koleżanek w pracy. Czasami jednak naśladownictwo może przynieść opłakane skutki. Zauważyliśmy na Instagramie, że Katarzyna Cichopek stara się siadać jak Elżbieta Jaworowicz. Może jej to narobić problemów. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Cichopek siedzi jak Jaworowicz. W tej pozie nogi wydają się dłuższe i smuklejsze

Na najnowszym zdjęciu Katarzyna Cichopek zapozowała jak słynna prowadząca "Sprawy dla reportera". Poza nie jest przypadkowa. Dzięki niej nogi wydają się dłuższe i smuklejsze. Przez lata taki sposób siedzenia stał się znakiem rozpoznawczym Elżbiety Jaworowicz. Najwidoczniej Cichopek chce równać się z doświadczonymi koleżankami z branży. Ukochana Macieja Kurzajewskiego powinna jednak uważać na przeciążenia. 

 

Taki sposób siedzenia może być bardzo szkodliwy dla kręgosłupa

Siedzenie "na Jaworowicz" może być jednak bardzo opłakane w skutkach. Takie krzyżowanie nóg potrafi być bardzo szkodliwe dla kręgosłupa. O tym miała się już przekonać Elżbieta Jaworowicz. W ubiegłym roku w mediach pojawiły się doniesienia, że dziennikarka TVP musi poddać się rehabilitacji. O szczegółach opowiedział nam wówczas pracownik stacji. 

Elżbieta Jaworowicz musiała niedawno poddać się rehabilitacji. Z powodu siedzenia przez wiele godzin w charakterystycznej pozie miała pewne problemy ortopedyczne. Ale masaże i fizjoterapia pomogły. Trzeba wiedzieć, że nagrania do jej programu trwają bardzo długo. Nagrywane są trzy odcinki za jednym razem i trwa to nieraz cały dzień - powiedział informator Plotka.

Elżbieta JaworowiczElżbieta Jaworowicz Fot. AKPA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.