TikToker pokazał, co zjadł na polskim weselu. Te nietypowe dania przerażą dietetyków. Aż trudno w to uwierzyć

TikToker wybrał się na wesele. Jak na ten "zawód" przystało, wszystko zrelacjonował w sieci. Zaprezentował, jak wyglądało menu. Państwo młodzi nie szczędzili?

Ślub i wesele to najprawdopodobniej jeden z najważniejszych dni w życiu młodego człowieka (jeśli tego chcą oczywiście). Nic więc dziwnego, że wiele młodych osób marzy, by wszystko w ten dzień było dopięte na ostatni guzik, a goście wyszli najedzeni, wytańczeni i zadowoleni z zabawy. Nie może też zabraknąć tradycyjnego jedzenia.

Zobacz wideo ślub

TikToker poszedł na wesele. Oto co zjadł (i ile!)

Chłopak prowadzący profil na TikToku o nazwie "akademicka kuchnia" wybrał się na wesele. A tam? Stoły aż uginały się od ilości jedzenia. Ale jak to na smakosza przystało, TikToker postanowił spróbować wszystkiego. To łącznie aż dwadzieścia sześć potraw! Chłopak rozpoczął wesele od klasyku: miski rosołu. W sam raz na rozgrzewkę przed całą nocą totalnej wyżerki. Oprócz tego zjadł de volaille z kluskami i surówką, czekoladkę merci, makaronika waniliowego, ciasto orzechowe, kulki kokosowe, weselne krówki, tort weselny, nuggetsy z kurczaka, owoce, zupę polędwiczkową, szarlotkę z lodami, pieczeń, kremówkę papieską, tartę owocową, gołąbki w sosie i barszcz z krokietami. 

Tym razem coś innego, dajcie znać w komentarzach czy wam się podoba też taki inny format od czasu do czasu? #wesele #jedzenie #food #try #próbowanie #testy #impreza #akademickakuchnia - podpisał filmik.

Weselny klimat. TikToker nie pokazał jednego

Oprócz jedzenia, na weselach często pojawiają się różne alkohole. Co prawda tego aspektu TikToker nie uwiecznił w swoim filmiku, ale jak możemy się domyślić, pewnie i tego nie zabrakło. Zjedzone kalorie natomiast zapewne wytańczył.

TikToker poszedł na wesele. Oto co zjadłTikToker poszedł na wesele. Oto co zjadł https://www.tiktok.com/@akademickakuchnika

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: