Beyonce doprowadziła Lizzo do łez. Gwiazda skomentowała sytuację na Instagramie

Lizzo pojawiła się na jednym z warszawskich koncertów Beyonce. Raperka została wyróżniona przez gwiazdę wieczoru, która oddała hołd czarnoskórym artystkom. Autorka hitu "About Damn Time" nie mogła powstrzymać łez wzruszenia.

Warszawskie koncerty Beyonce w ramach "Renaissance World Tour" odbiły się szerokim echem w mediach. Nie tylko za sprawą show, ale także gwiazd, które bawiły się wśród publiczności. W tłumie wypatrzono między innymi Zendayę i Toma Hollanda oraz Lizzo. Raperka nie potrafiła ukryć wzruszenia, kiedy ze sceny padło jej imię.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Lizzo roni łzy wzruszenia na koncercie Beyonce. Przypomniała sobie trudne dzieciństwo. "Płakałam w poduszkę"

Lizzo była jedną z zagranicznych gwiazd, które oglądały pierwszy warszawski koncert Beyonce. Raperka nie ukrywa, że artystka jest jej idolką i to właśnie ona zainspirowała ją, aby spróbował swoich sił w muzyce. Nic więc dziwnego, że gest Queen B wywołał u niej łzy wzruszenia. Beyonce oddała ze sceny hołd czarnoskórym artystkom. Wśród takich gwiazd jak Lauryn Hill, Kelly Rowland, Nina Simone czy Betty Davis znalazła się także Lizzo.

W tamtej chwili wspominałam, jak jako dziewczynka słuchałam "Happy Face" Destiny’s Child i płakałam w poduszkę z powodu moich szkolnych prześladowców… Myślałam o Beyoncé wkraczającej do pokoju, gdzie czekała na nią Tina Turner, by spotkać się z nią po raz pierwszy. Myślę o tym, ile wszyscy znaczymy dla ludzi i jak się to cyklicznie zmienia. Wszyscy jesteśmy tak nieskończenie i maksymalnie połączeni - napisała na Instagramie.
 

Lizzo świetnie bawiła się podczas koncertu. Artystka zasmakowała także w polskim piwie, którym raczyła się podczas występu. Raperka była jedną z gwiazd tegorocznego Open’era. 28 czerwca wystąpiła na gdyńskiej scenie.

Tłum polskich celebrytów na koncercie Beyonce. Gwiazdy zaszalały ze stylizacjami

Warszawskie koncerty Beyonce przyciągnęły tłumy polskich celebrytów. Pierwszy występ Queen B oglądali między innymi: Paulina Smaszcz, Jessica Mercedes, Roxie Węgiel czy Julia Wieniawa, która pojawiła się na Narodowym w futurystycznej srebrnej stylizacji. Drugiego dnia na stadionie można było zobaczyć Michała Koterskiego i Marcelę Leszczak, Marcelinę Zawadzką, Patricię Kazadi i Dodę, która bawiła się w krótkiej sukience z siateczki i długich lateksowych kozakach.

Open'er Festival 2023. LizzoOpen'er Festival 2023. Lizzo Fot. Michał Ryniak / Agencja Wyborcza.pl

Więcej zdjęć Lizzo znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.