Helena Vondrackova wystąpiła na koncercie TVP. Wpadka goniła wpadkę. Zapomniała, gdzie się znajduje

Helena Vondrackova była jedną z gwiazd koncertu zorganizowanego przez TVP "Lato z naszą telewizją". Podczas występu czeska piosenkarka zaliczyła niejedną wpadkę.

Helena Vondrackova występuje na scenie od niemal 60 lat. Piosenkarka cieszy się ogromną popularnością nie tylko w rodzimych Czechach, lecz także w Polsce. Gwiazda bardzo często koncertuje w naszym kraju. Ostatnio wzięła udział w koncercie TVP "Lato z Naszą Telewizją - Bądźmy razem". Podczas jej występu nie zabrakło wpadek.

Zobacz wideo Halina Mlynkova odradza czytanie hejtu. Mówi o krytyce wokół jej udziału w festiwalu TVP

Helena Vondrackova wystąpiła na koncercie TVP. Wpadka goniła wpadkę

Z okazji rozpoczęcia wakacji Telewizja Polska zorganizowała koncert "Lato z Naszą Telewizją - Bądźmy razem", który odbył się w Łowiczu. Jedną z zaproszonych gwiazd była Helena Vondrackova. Widzowie czuli się jednak nieco zawiedzeni występem czeskiej piosenkarki, gdyż swoje największe hity wykonała z playbacku. Nie była to jednak jedyna wpadka artystki. Kiedy wokalistka skończyła "śpiewać" piosenkę "Malovany dzbanku", zwróciła się do publiczności.

"Praga pozdrawia Łódź!" - krzyknęła ze sceny.

Niestety, czeska gwiazda zapomniała, że koncert odbywa się w Łowiczu. Artystka nie zauważyła swojej wpadki i od razu przeszła do następnej piosenki. Na scenie wybrzmiały pierwsze dźwięki utworu "Dlouha noc", który Vondrackova również wykonała z playbacku. Drobne pomyłki zdarzają się jednak nawet najlepszym i jesteśmy przekonani, że łowicka publiczność nie poczuła się urażona przejęzyczeniem piosenkarki.

Helena VondrackovaHelena Vondrackova KAPiF

Helena VondrackovaHelena Vondrackova KAPiF

Helena VondrackovaHelena Vondrackova KAPiF

Helena Vondrackova w bikini. Piosenkarka zachwyca formą

Helena Vondrackova od lat zachwyca nienaganną figurą. Pomimo że gwiazda jest już po siedemdziesiątce, nadal jest w formie. Artystka chętnie publikuje w mediach społecznościowych fotografie, na których pozuje w bikini. Fani są pod ogromnym wrażeniem sylwetki piosenkarki. "To niemożliwe, tak wyglądać w tym wieku", "Niesamowita Helena" - czytamy w komentarzach na instagramowym profilu wokalistki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.