Ogromne zaskoczenie na koncercie Patrycji Markowskiej. Jej tata wparował na scenę, mimo problemów zdrowotnych

Niedawno fani legendarnego już muzyka Grzegorza Markowskiego przeżyli niemałe zaskoczenie. Muzyk ze względu na stan zdrowia wycofał się z życia publicznego i koncertowania, został zaproszony na scenę na koncercie swojej córki, Patrycji Markowskiej.

Grzegorz Markowski  to jedna z legend polskiego rocka. Muzyk niespodziewanie zakończył karierę w 2021 roku ze względu na swój stan zdrowia. Ani on, ani jego córka, Patrycja starali się nie komentować tej sprawy szeroko w mediach.

Zobacz wideo Patrycja Markowska

Grzegorz Markowski zaskoczył fanów. Pojawił się na Dniach Ciechanowa

Patrycja Markowska występowała ostatnio na Dniach Ciechanowa. W pewnym momencie wokalistka zaprosiła na scenę swojego tatę Grzegorza. Ku zdziwieniu wszystkich fanów, pogodzonych z tym, że nie usłyszą już swojego idola na żywo, ten wparował na scenę, złapał za mikrofon i dał czadu jak za starych, dobrych czasów!  Muzyk wykonał w duecie z córką kompozycję "Kieszenie", a także jeden z najbardziej rozpoznawalnych piosenek Perfectu - "Kołysanka dla nieznajomej". Markowska występem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Grzegorz Markowski zakończył karierę. Fani byli zdruzgotani

Grzegorz Markowski w 2021 roku, za pośrednictwem Facebooka córki oficjalnie pożegnał się z fanami. Powodem były spore problemy zdrowotne.

Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was tak jak grałem przez lata - przyznał wówczas ze smutkiem

Jak widać, rockman, odpoczywając w domu, znacznie wydobrzał. Prawdopodobnie zatęsknił za sceną, a koncert córki był idealnym pretekstem, by znów stanąć na scenie.

Grzegorz Markowski na polskiej scenie muzycznej pojawił się po raz pierwszy w 1974 roku. Karierę muzyczną zaczynał od śpiewania w amatorskiej grupie Watabah. W 1976 jako solista wziął udział w koncercie "Debiutów" podczas 14. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz nagrał główny motyw muzyczny do serialu "07 zgłoś się". W latach 1980–1983 występował jako główny wokalista zespołu Perfect, z którym nagrał trzy płyty: "Perfect", "Unu", "Live". Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy, m.in.: "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą" czy "Autobiografia". W 1987 roku formacja wznowiła działalność na trzy koncerty, a w latach 1989–1992 występowała bez Grzegorza Markowskiego. Wtedy wokalistą zespołu był Zbigniew Hołdys. W 1993 roku zespół reaktywował się, ale ostatecznie działalność zakończył w 2021 roku ze względu na stan zdrowia Grzegorza Markowskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.