Wersow pochwaliła się pierwszym zdjęciem córki. "Maja jest już z nami"

Wersow i Friz niedawno zostali rodzicami. Influencerzy zdradzili, że ich córka otrzymała imię Maja. Teraz dumna mama opublikowała pierwsze zdjęcie pociechy.

Wersow i Friz to najpopularniejsza para influencerów w Polsce. Youtuberzy niedawno zostali rodzicami. Choć zakochani zdradzili, że spodziewają się córki, do ostatniej chwili trzymali w tajemnicy jej imię. Teraz wiadomo już, że dziewczynka nazywa się Maja. Dumna mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem pociechy.

Zobacz wideo Wersow o codziennym życiu z Frizem. Kto gotuje, a kto zmywa naczynia?

Wersow pochwaliła się pierwszym zdjęciem pociechy. "Maja jest już z nami"

Na narodziny małej Mai czekali nie tylko rodzice, ale także miliony fanów Wersow i Friza. Influencerzy ogłosili, że spodziewają się dziecka. Przyszła mama nagrała teledysk do piosenki "Ten jeden moment" i podzieliła się nim w sieci. Teraz kiedy pociecha youtuberów jest już na świecie, na InstaStories trafiły nagrania z okresu ciąży. Influencerzy pokazali chwile oczekiwania na upragnioną pociechę. Pochwalili się też pierwszą fotografią córki. Na opublikowanym przez Wersow zdjęciu widzimy rączkę Mai.

Teraz Maja jest już z nami - napisała pod fotografią młoda mama.

Pierwsze zdjęcie córki Wersow i FrizaPierwsze zdjęcie córki Wersow i Friza Instagram/wersow

 Wersow pokazała się po porodzie. Młoda mama postawiła na naturalność

Pomimo iż Wersow dopiero co została mamą, nie zaniedbuje swoich fanów i kontaktuje się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio influencerka zdradziła, że spodziewa się gości i postanowiła zamienić piżamę na bardziej wyjściowy strój. Youtuberka zaprezentowała się w czarnej letniej sukience. Natłok zajęć nie pozwolił jej jednak na wykonanie makijażu. Musimy przyznać, że w naturalnym wydaniu Wersow prezentuje się niezwykle promiennie. "Na make-up zabrakło czasu, ale totalnie mi to nie przeszkadza. Lubię siebie również w takim wydaniu (moja cera w ciąży przeszła GLOW up)" - napisała na InstaStories.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.