Izabela Trojanowska nie chce iść do "Tańca z Gwiazdami". Nie pieniądze były tu problemem

Edward Miszczak na kolejną edycję uwielbianego przez widzów "Tańca z Gwiazdami" szykuje prawdziwą plejadę gwiazd. Jedną z nich miała być Izabela Trojanowska, jednak pojawiły się plotki, że chciała za dużą gażę. Artystka stanowczo zdementowała te doniesienia.

Edward Miszczak po objęciu stanowiska dyrektora programowego Polsatu postanowił odświeżyć trochę format "Tańca z Gwiazdami", dlatego też jesienią fani show obejdą się smakiem. Nową edycję zobaczymy dopiero wiosną przyszłego roku. Jak donosi "Fakt". Miszczak postanowił, że jeśli nowa edycja ma się wydarzyć, chce w niej zobaczyć prawdziwą plejadę gwiazd.

Zobacz wideo Woźniak-Starak o odejściu Miszczaka

Izabela Trojanowska była zbyt chciwa? Wyjaśniła

Media szybko obiegła informacja, że uczestniczką nadchodzącej edycji miała być Izabela Trojanowska. Informator jednego z portali twierdził, że aktorka odmówiła udziału w tanecznym show, ponieważ "chciała za dużo pieniędzy". Trojanowska w rozmowie z "Faktem" potwierdziła, że rzeczywiście otrzymała propozycję z "Tańca z Gwiazdami". Doniesienia o swojej rzekomej chciwości nazwała jednak "bzdurą".

Owszem, zaproponowano mi uczestnictwo w show, ale odrzuciłam ofertę nie ze względu na pieniądze. Poszło zupełnie o coś innego, nie mogę zdradzać szczegółów, ale temat uważam już za zamknięty. Może chodziło o to, by wzbudzić niechęć do mojej osoby? Że jestem skąpa i chciwa? Bardziej obstawiam, że "tajemniczemu informatorowi" zabrakło funduszy na urlop i postanowił szybko zarobić na wakacje - powiedziała Izabela Trojanowska Faktowi.

Edward Miszczak planuje spore zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"

W nowym sezonie wrażenie ma robić nie tylko lista gwiazd, ale też oprawa "Tańca z Gwiazdami". Taneczny show przenosi się bowiem do nowego studia. To również z tego powodu program nie powróci do ramówki jesienią. "To było dawniej realizowane w ATM Studio w maleńkich warunkach. Teraz mamy ogromne studia, będziemy wszystko zmieniać. Potrzebujemy na to czasu" - skomentował Miszczak w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. W kuluarach sporo mówi się też o zmianach w obsadzie jury "Tańca z Gwiazdami". Z formatem ma się bowiem rzekomo pożegnać Iwona Pavlović. Tancerka i choreografka jak na razie nabrała w tym temacie wody w usta. "Umowa z Polsatem zobowiązuje mnie do zachowania pewnej dyskrecji. Moja obecność czy nie na wiosnę, niech będzie niespodzianką dla widza" - powiedziała Plejadzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.