Królowa Camilla zagrała Meghan Markle na nosie? Chodzi o kontrakt z Diorem. Tylko spójrzcie

Niedawno brytyjskie media podawały, że Meghan Markle ma podpisać lukratywny kontrakt z Diorem, jednak nic z tego nie wyszło. Strój, w którym pojawiła się królowa Camilla na Royal Ascot, nie był przypadkowy?

Kilka dni temu Mail On Sunday donosił, że Meghan Markle jest o krok od podpisania dużej umowy z francuskim domem mody Dior. To byłoby z pewnością duże źródło jej dochodów. Niedawno serwis Spotify zerwał kontrakt z Meghan i Harrym, więc zapewne szukają nowych sposobów na zarobki. Ostatecznie okazało się jednak, że umowy z Diorem nie ma w planach. Tymczasem królowa Camilla brylowała na Royal Ascot w kreacji luksusowego domu mody.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy myślą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Meghan Markle nie podpisze kontraktu z Diorem

Rzecznik Sussexów w rozmowie z The Telegraph powiedział, że doniesienia dotyczące kontraktu z Diorem są nieprawdziwe i są zaskoczeni, że taka historia znalazła się w mediach. Jak dowiedział się serwis Page Six, Meghan Markle ma nadzieję, że wkrótce zawrze umowę z jedną z luksusowych marek, a na myśli ma Cartier, jednak bliskie związki jubilera z rodziną królewską mogą skomplikować sprawę. 

Królowa Camilla wbiła szpilę Meghan Markle?

W Wielkiej Brytanii odbywają się właśnie coroczne wyścigi konne Royal Ascot. Na wydarzeniu nie zabrakło króla Karola i królowej Camilli. Ukochana monarchy miała na sobie biały płaszcz i sukienkę marki Dior. Przypadek, czy chciała w ten sposób nawiązać do kontraktu Meghan Markle, z którego ostatecznie nic nie wyszło?

Król Karol III, królowa CamillaKról Karol III, królowa Camilla Fot. Alastair Grant / AP Photo

Nie jest też tajemnicą, że żona księcia Harry'ego jest fanką luksusowego domu mody. W kreacji od Diora pojawiła się m.in. na chrzcie swojego syna Archiego czy platynowym jubileuszu królowej Elżbiety II. Książę Harry na koronację króla Karola III również wybrał strój francuskiego domu mody. Miał na sobie szyty na miarę garnitur składający się z czarnego wełnianego i moherowego fraka z klapami, dwurzędowej kamizelki i eleganckich spodni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.