Stuhr żartuje z późnego ojcostwa De Niro i Al Pacino. Zrobił obliczenia. Nagle wspomniał o "hipotetycznej, kolejnej żonie"

Maciej Stuhr w ironicznym wpisie na Facebooku nawiązał do późnego ojcostwa Roberta De Niro i Ala Pacino.

Media obiegła informacja na temat tego, że 83-letni Al Pacino spodziewa się dziecka z 29-letnią Noor Alfallah, z którą spotyka się od trzech lat. Aktor z poprzednich związków ma trójkę dzieci: Julie, Antona oraz Olivię. Niedawno ojcem został także 79-letni Robert De Niro. To jego siódma pociecha. Tak późne ojcostwo najwyraźniej zadziwia Macieja Stuhra. W najnowszym poście na Facebooku podzielił się swoimi obliczeniami.

Zobacz wideo Jak Maciej Stuhr przygotowywał się do roli w serialu "Szadź"?

Maciej Stuhr żartuje z Ala Pacino i Roberta De Niro

Maciej Stuhr z byłą żoną doczekał się córki Matyldy, która już jest dorosła. Z Katarzyną Błażejewską ma syna Tadeusza, urodzonego w 2016 roku. Aktor w mediach społecznościowych opublikował żartobliwy post na temat późnego ojcostwa wyżej wspomnianych gwiazdorów.

Al Pacino i De Niro wkrótce będą cieszyć się nowym potomstwem. Skrupulatnie obliczyłem, że gdybym miał dokonać takiego wyczynu z hipotetyczną kolejną żoną, to moi ewentualni teściowie się być może jeszcze nie znają… - napisał.

Post doczekał się już ponad siedmiu tysięcy reakcji i wielu komentarzy. "Polak (facet) potrafi. Dasz radę. I to nieocenione 800+. Tylko robić", "Przy tej różnicy wieku, to ew. teściowa może w tym roku przystąpiła do pierwszej komunii świętej", "Robert De Niro już się cieszy od kilku tygodni, ale jak dzisiaj zobaczyłam info o Pacino, to pierwsze co przyszło mi do głowy, że biorą udział w jakichś zawodach albo się założyli" - piszą internauci.

Kim jest partnerka Ala Pacino?

Obecnie Al Pacino spotyka się z 29-letnią Noor Alfallah. Jak podaje TMZ spotykają się od trzech lat. "Byli ze sobą w czasie pandemii. Ona głównie randkuje ze starszymi, bogatymi mężczyznami. Była widywana u boku Ala od jakiegoś czasu i wygląda na to, że dobrze się dogadują" - ujawniali informatorzy serwisu. W podobnym tonie wypowiadała się osoba z otoczenia Pacino dla Page Six. "Różnica wieku nie jest dla nich problemem, nawet mimo faktu, że jest starszy od jej ojca. Obraca się w wyższych sferach, bo w końcu sama pochodzi z bogatej rodziny". Ukochana aktora jest producentką filmową i telewizyjną. Ponoć wcześniej spotykała się z Mickiem Jaggerem (79 lat), a nawet Clintem Eastwoodem (91 lat).