Rozenek niczym księżna, a Koroniewska w mini. Dowbor też zadała szyku na gali ShEO. Chyba się zmówiły

Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Koroniewska-Dowbor oraz jej teściowa Katarzyna Dowbor wybrały się na galę ShEO Awards 2023. W co się ubrały z okazji tego wyjścia?

ShEO Awards to gala tygodnika "Wprost", podczas której przyznawane są nagrody dla liderek, którym udało się osiągnąć sukcesy mimo przeciwności losu. Wśród zaproszonych sław polskiego show-biznesu na tegorocznym wydarzeniu znalazły się przedsiębiorczyni Małgorzata Rozenek-Majdan, aktorka Joanna Koroniewska-Dowbor oraz prezenterka Katarzyna Dowbor. Jesteście ciekawi, co gwiazdy ubrały na wielkie wyjście? Zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć na górze strony.

Zobacz wideo Bovska o Małgorzacie Rozenek-Majdan. "Jest niesamowitą aktywistką" Wybierz serwis

Rozenek-Majdan postawiła na czarno-białą stylizację

Na co dzień możemy zobaczyć żonę Radosława Majdana w "Dzień dobry TVN", gdzie zakłada eleganckie ubrania, jak na prezenterkę telewizyjną przystało. Na gali "Wprost" było nieco inaczej. Rozenek-Majdan przyszła w iście królewskim wydaniu. Głównym elementem stroju była czarna, pomarszczona bluzka z odsłoniętymi ramionami. Do tego prezenterka postawiła na białą spódnicę z wycięciem na nogę, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć jej zgrabne ciało.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan KAPiF.pl / KAPIF.pl

Rozenek-Majdan zestawiła tę stylizację ze srebrną kopertówką, czarnymi sandałkami na obcasie i rzucającym się w oczy pierścionkiem. Przy tak charakterystycznym stroju nie potrzeba mocnego makijażu, aby wyglądać zjawiskowo.

Koroniewska pokazała nogi, a Dowbor wybrała klasykę

Joanna Koroniewska-DowborJoanna Koroniewska-Dowbor KAPiF.pl / KAPIF.pl

Znana aktorka przyszła na galę w białej, asymetrycznej mini. Jedno ramię miała zakryte, a drugie odkryte. Możemy zauważyć, że Koroniewska-Dowbor ma bardzo zgrabną figurę. Do całości dołączyła niewielką torebkę i kremowe szpilki. Co z kolei ubrała jej teściowa?

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor KAPiF.pl / KAPIF.pl

Była prowadząca "Nasz nowy dom" postawiła na niezawodne połączenie bieli i czerni. Założyła luźną, galową koszulę do czarnych spodni o prostej nogawce. Dołączyła do tego czarną kopertówkę i rzucający się w oczy naszyjnik. Dzięki temu Dowbor stworzyła elegancką i klasyczną stylizację wieczorową. Na galę przybyły również takie sławy jak Joanna Przetakiewicz, Monika Richardson czy Aleksandra Żebrowska. Zdjęcia ich stylizacji znajdziecie w naszej galerii.