Doda skomentowała swoją kreację z Sopotu. "Czemu seksowne kostiumy tak wszystkich rażą w Polsce?"

Doda to jedna z tych artystek, która nie stroni od wyrazistego wizerunku i kontrowersji. Podczas Polsat SuperHit Festiwal piosenkarka przebierała się kilkukrotnie. Kreacje były dopracowane do perfekcji i zwracały uwagę. Wokalistka wyznała, że stereotypy nie są dla niej.

Polsat SuperHit Festiwal miał w tym roku wyjątkową prowadzącą. Była nią charyzmatyczna Doda, która do widowiskowego show przygotowała się doskonale. Piosenkarka czuła się jak ryba w wodzie i zwracała uwagę wyjątkowymi stylizacjami. Przebierała się kilkukrotnie. Trzeba przyznać, że każdy ze strojów dopracowany był do perfekcji w najmniejszym szczególe. Wspólne było jedno - czarno-biała kolorystyka.

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda podczas Polsat SuperHit Festiwal zachwyciła stylizacjami. Dominowała ponadczasowa i zachowawcza kolorystyka

W przypadku Dody trudno mówić o jakiejkolwiek przewidywalności. Na ogół artystka nie stroni od bardzo odważnych i mocno eksponujących ciało kreacji. Podczas Polsat SuperHit Festiwal było jednak inaczej. Piosenkarka miała wiele looków, jednak pierwsze skrzypce grał czarno biały komplet - jasny kombinezon z wąskimi nogawkami 7/8 i kontrastową górą z satynową wariacją na temat trenu. Dopełnieniem okazały się dwa ogromne kwiaty w okolicy talii i dekoltu.

 

Kropką nad i były czarne, wysokie szpilki, które optycznie wydłużyły sylwetkę i gładko upięty kok. Całość prezentowała się naprawdę elegancko i stylowo. Nie było tu miejsca na goliznę i przesadę. To nieco inny wizerunek niż ten, do którego przez lata kariery przyzwyczaiła nas Doda. Na instagramowym koncie wokalistki znalazło się zdjęcie z wydarzenia, które uzupełnione zostało pełnym przemyśleń opisem.

Od dziecka byłam wychowywana w duchu wolności samodzielnego myślenia (...). Ubrania to tylko materiał, który nie definiuje człowieka, ale pozwala określić nastrój jak za pomocą płótna i farb (...). Wyżyć się emocjonalnie i zamanifestować to, co w duszy gra. Czemu seksowne czy dziwaczne kostiumy tak wszystkich rażą w Polsce, a tak ekscytują za granicą? Ja jestem dumna, że coraz więcej kolorowych ptaków na polskich ulicach coraz więcej odwagi w wyrażaniu siebie. Nie mniej na tych zdjęciach wyglądam też zaj*biście hot - napisała Doda.

Sopocka kreacja Dody było wyjątkowo skromna. Nie było tam miejsca na skandal i przesadę

Zdaniem artystki nie należy zamykać się na jeden styl i na tej podstawie określać człowieka. Dla Dody stroje są tylko uzupełnieniem osobowości i odzwierciedleniem nastroju. Piosenkarka nie rozumie, dlaczego każdego człowieka chce się zmieniać i na siłę wkładać w ściśle zamknięte ramy. Jej zdaniem w prostych i nieco bardziej klasycznych stylizacjach również można wyglądać naprawdę dobrze.