Steczkowska rozbawiona planami finansowymi córki. Helenka wie, na co wyda pieniądze z komunii. Jest poważnie

Córka Justyny Steczkowskiej przyjęła niedawno sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Na razie dziewczynka nie będzie rozmieniała się na drobne i wydawała pieniędzy od gości na głupoty. Jej plany są poważne, a do ich spełnienia liczy się każdy grosz.

13 sierpnia córka Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego - Helena skończy dziesięć lat. Dziewczynka niedawno przyjęła sakrament Pierwszej Komunii Świętej i zgodnie z tradycją, podczas przyjęcia dostała od bliskich w prezencie koperty z pieniędzmi. Znana piosenkarka nie zabiera jej ich, więc Helenka nie będzie zastanawiała się, gdzie są jej pieniądze z komunii, jak to ma miejsce w przypadku wielu dorosłych dziś osób. O planach finansowych córki, która wie doskonale, na co chce przeznaczyć dodatkową gotówkę, którą od jakiegoś czasu skrupulatnie zbiera, diwa opowiedziała w nowym wywiadzie. Okazuje się, że najmłodsze dziecko wokalistki jest bardzo rozsądne i mierzy wysoko.

Zobacz wideo Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, opowiedział o zawodzie DJ-a i o sytuacji, w której pomogło mu nazwisko mamy [Wywiad Plotka]

Córka Justyny Steczkowskiej chce wybudować dom

Wprawdzie przed córką Justyny Steczkowskiej jeszcze sporo odkładania, ale dziewczynka się tym nie załamuje. Jej plany są ambitne i godne pochwalenia. Przecież wielu rówieśników woli zazwyczaj wydać gotówkę na przeróżne gadżety i przyjemności, ale ona jest nad wyraz dojrzała i przedsiębiorcza. Dumna mama opowiedziała o tym przy okazji wspomnienia własnej komunii. "Jak ja byłam dzieckiem, to były inne czasy, ale pamiętam, jak dostałam pieniążki - to było wielkie szczęście. (...) Nie przypominam sobie, by zabrano mi pieniądze. Ja też tego nie zrobiłam. To są jej pieniążki. Niech sobie na coś zbiera, np. na własny domek. Już zaczęła" - powiedziała Justyna Steczkowska zaskoczonemu reporterowi Pomponika. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, artystka nie będzie musiała obawiać się rozłąki, gdy Helena dorośnie i będzie już pełnoletnia. Na razie dziewczynka nie planuje wyprowadzić się daleko od rodziców. Wszystko sprytnie sobie obmyśliła.

Screen z IG Małgorzata Socha, Qczaj Komunie u gwiazd. Nie brakuje przepychu. Widać to u Steczkowskiej i Qczaja

"Chce się wynieść od pani?" - dopytywał reporter Pomponika. "Nie, broń boże! Chce go zbudować naprzeciwko naszemu domu" - odpowiedziała rozbawiona diwa. "Powiedziałam, nie ma problemu - z tatą oddajemy ci już działkę, bylebyś się zbudowała. Dla mnie to bardzo śmieszne, bo ona ma dziewięć lat" - śmiała się wokalistka. Trzymamy kciuki za powodzenia planów Heleny.

 
Więcej o: