Śmiali się z niego, bo umawiał się z dziewczyną plus size. Wymownie pokazał, że nie przejmuje się ich opinią

Brittany Jacques nie miała szczęścia u mężczyzn, a Matt Montogemery szukał partnerki, która kocha samą siebie. Wpadli na siebie przypadkiem na Facebooku i od razu wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. Z początku jednak nie było łatwo. Wszystko przez komentarze znajomych.

Na TikToku można znaleźć wiele ciekawych filmów opisujących historie z życia miłosnego par na całym świecie. Ostatnio natknęliśmy się na nagranie z parą, która musiała się zmierzyć z nieprzyjemnymi komentarzami ze strony znajomych. Brittany Jacques z Ontario w Kanadzie była bliska stracenia wiary na odnalezienie prawdziwej miłości przez doświadczenia z mężczyznami. Byli partnerzy 24-latki sugerowali jej, że powinna przejść na dietę i zrzucić parę kilogramów, w przeciwnym wypadku ją zostawią. Wtedy przestała szukać potencjalnego kandydata na chłopaka i raczej nie spodziewała się, że uczucie przyjdzie do niej w najmniej oczekiwanym momencie. 

Zobacz wideo Mrozowska opowiedziała o rzeczywistym macierzyństwie. "Tak nie jest, tak się nie da!"

Stracili wiarę w miłość, a potem natknęli się na siebie na Facebooku

Brittany Jacques pewnego sierpniowego dnia w 2020 roku przeglądała Facebooka i natrafiła na mężczyznę, który od razu skradł jej serce. Matt Montgomery jest jej rówieśnikiem, pracującym jako trener personalny. Ona również wpadła mu w oko i zaczęli umawiać się na randki. Jak podaje The Sun, po pierwszym spotkaniu wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. 

Oboje prawie zrezygnowaliśmy z randek, kiedy zaczęliśmy rozmawiać. Od razu przypadliśmy sobie do gustu - wspominała Brittany Jacques.
 

Znajomi sugerowali, że powinien znaleźć szczuplejszą dziewczynę

Zakochani szybko zaczęli się chwalić kwitnącym uczuciem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pojawiły się jednak nieprzyjemne komentarze. Internauci pisali, że powinni się rozstać, ponieważ Matt "nie wygląda przy Brittany wystarczająco męsko". Oni jednak się tym nie przejmowali, a mężczyzna postanowił się oświadczyć. Od razu opowiedział o tym pomyśle przyjaciołom. Ci nie wróżyli im dobrze i sugerowali, że powinien sobie znaleźć szczuplejszą dziewczynę. On jednak był pewny, że w końcu odnalazł tę jedyną. Bliskim z kolei powiedział, że powinni się wstydzić.

Byłem w poprzednich związkach ze szczupłymi dziewczynami i wcale nie były szczęśliwe same ze sobą. Nie były pozytywnymi osobami, ciągle myślały, że muszą coś w sobie zmienić. Przygnębiało mnie to - mówił Matt Montogemery.

Izabela Janachowska, Małgorzata Socha Mąż Janachowskiej dorobił się na świecach. Tym zajmują się partnerzy celebrytek

Brittany i Matt założyli rodzinę

Zakochani nie zwlekali długo z planowaniem wspólnej przyszłości. 31 stycznia 2021 roku na Instagramie Matta Montogemery'ego ukazało się zdjęcie z zaręczyn. Oświadczył się ukochanej w towarzystwie świec ułożonych na kształt serca. Już 22 sierpnia stanęli na ślubnym kobiercu. Para wychowuje wspólnie roczne dziecko i spodziewają się kolejnego. Są podekscytowani budowaniem rodziny.

 
Więcej o: